فراخوان طراحی سردر موزه صنعت نفت مسجدسلیمان

فراخوان طراحی سردر ورودی موزه اکتشاف، حفاری و تولید صنعت نفت در شهرستان مسجدسلیمان ازسوی مدیریت موزه‌ها و مرکز اسناد صنعت نفت اعلام شد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، مدیریت موزه‌ها و مرکز اسناد صنعت نفت در راستای تکمیل و آماده‌سازی موزه اکتشاف، حفاری و تولید صنعت نفت در شهرستان مسجدسلیمان، از طراحان و اساتید دانشگاهی در حوزه‌های معماری، طراحی و میراث صنعتی برای شرکت در فراخوان طراحی سردر ورودی موزه مذکور، واقع در سایت میراث صنعتی پالایشگاه و گوگردسازی بی‌بی‌یان دعوت به عمل آورد.

معیارهای مدنظر برای طراحی سردر ورودی موزه صنعت نفت مسجد سلیمان به شرح  زیر است:

- دعوت‌کنندگی و جذابیت بصری

- آفریننده و نوآورانه بودن

- همسویی با موضوع فعالیت موزه

- هماهنگی با سازه‌های معماری و تأسیسات صنعتی محیطی

- توجه به نمادها و المان‌های قومی و فرهنگی، بختیاری و مسجدسلیمان

- توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوایی

- متناسب بودن جهت عبور ماشین‌آلات سبک و سنگین

- کم‌هزینه بودن و سادگی در اجرا و پیاده‌سازی
 
علاقه‌مندان شرکت در این فراخوان می‌توانند برای بازدید میدانی در روزها و ساعات اداری به محل موزه واقع در مسجدسلیمان، بی‌بی‌یان، بعد از دانشگاه پیام نور، طرح موزه اکتشاف، حفاری و تولید صنعت نفت (پالایشگاه و گوگردسازی سابق) مراجعه کنند. علاقه‌مندان برای شرکت در فراخوان و ارسال طرح تا پایان تیرماه ۹۹ مهلت دارند.

مدیریت موزه‌ها و مرکز اسناد صنعت نفت طرح برگزیده از سوی هیئت داوران را خریداری و به سه طرح برتر انتخابی جوایزی به رسم یادبود اهدا خواهد شد. در ضمن همه طرح‌های دریافتی به نام ارائه دهندگان در آرشیو و تاریخچه ایجاد موزه اکتشاف، حفاری و تولید صنعت نفت ثبت و ضبط خواهد شد.

متقاضیان مشارکت در طرح سردر ورودی موزه صنعت نفت مسجد سلیمان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۰۹۳۵۹۰۸۶۸۰۵ تماس بگیرند و نیز به آدرس اینترنتی misoilmuseum@gmail.com برای پاسخگویی به سؤالات مرتبط و دریافت طرح‌های ارائه‌شده مراجعه کنند.

کد خبر 304143

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =