کار در شرایط سخت و تحریم  راه‌حل‌های متفاوت می‌طلبد

معاون وزیر نفت در امور گاز تأکید کرد که در شرایط سخت و محدودیت‌ها نباید متوقف شویم و همیشه باید راه‌حل‌های متفاوت داشته باشیم.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، حسن منتظرتربتی در نشست مشترک هیئت‌ مدیره شرکت ملی گاز ایران و هیئت مدیره مجتمع گاز پارس جنوبی که به صورت ویدئوکنفرانس  برگزار شد، گفت: از زحمات و خدمات ارزشمند و ستودنی مدیرعامل، متخصصان و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی تشکر و قدردانی می‌کنم که با اخلاق و منش خوب سازمانی موجبات رشد و شکوفایی صنعت گاز کشور را فراهم کرده‌اند.

وی با اشاره به موفقیت‌های مجتمع گاز پاس جنوبی، اظهار کرد: این موفقیت‌های بزرگ موجب شده وزیر نفت، با نگاهی مثبت و قوت قلب به مجتمع گاز پارس جنوبی بنگرد و در جلسات مهم که در مورد پارس جنوبی برگزار می‌شود، آقای زنگنه همواره رضایتمندی کامل خود را از تلاش‌های متخصصان و  کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی بیان کرده است.

معاون وزیر نفت در امور گاز به شرایط کنونی کشور اشاره کرد و ادامه داد: اکنون کشور عزیزمان در شرایط سخت تحریم‌های ظالمانه قرار دارد و ما در این شرایط سخت و محدودیت‌ها هیچ‌وقت نباید متوقف شویم و همیشه باید راه‌حل‌های متفاوت داشته باشیم و با دنبال کردن آن راهکارهای اساسی، هرگز اجازه ندهیم در حرکت به سمت پیشرفت و برداشتن گام‌های اساسی در جهت جهش تولید توقف ایجاد شود. هم‌اکنون در این شرایط مهم باید آگاهانه و هوشیارانه به سمت الگوها و روش‌های حل چالش‌ها برویم.

تربتی همچنین با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور گفت: خوشبختانه نکات بهداشتی در مجتمع گاز پارس جنوبی با کمک واحدهای اچ‌اس‌یی به خوبی رعایت شده که جای تقدیر و تشکر دارد، ضمن اینکه این نکته فراموش نشود این ویروس هنوز هم بسیار خطرناک است و برای ریشه‌کن کردن آن، رعایت تمام نکات بهداشتی و دستورعمل‌ها، الزامی و ضروری است.

وی به انتصاب ایرج خرمدل به عنوان مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس اشاره کرد و افزود: بسیار خوشحال هستیم و مایه افتخار است که یکی از مدیران ارزشمند و پرتلاش مجتمع گاز پارس جنوبی توانسته سکان هدایت سازمان منطقه ویژه را برعهده بگیرد و این انتصاب مهم و شایسته، نشان از برنامه‌ریزی منسجم و کار تیمی در سایه همدلی در مجتمع دارد.

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران همچنین گفت: مجتمع گاز پارس جنوبی دارای ظرفیت‌های بسیار بالایی است و شعاع درخشش آن نه تنها در شرکت ملی گاز ایران، بلکه این درخشش بزرگ در همه لایه‌های وزارت نفت و پارس جنوبی تبلور یافته است.

تربتی در پایان یادآور شد: نمونه دیگری از مدیران شایسته و توانمند مجتمع، محمدرضا جولایی است که از بدنه مجتمع گاز پارس جنوبی که نقش بسیار مهم و حیاتی در تولید و فرآورش گاز کشور دارد، رشد کرده و اکنون این مدیر توانمند با داشتن تجارب بالا و انجام کارهای شایسته در کارنامه خود در پارس جنوبی، به عنوان مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز انتخاب شده و ایمان داریم با ارتباط خوبی که با مجتمع دارد، می تواند در این بخش مؤثر باشد و کمک‌های شایانی به شرکت ملی گاز کند.

کد خبر 304147

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =