گزارش وزیر نفت به هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام

وزیر نفت با حضور در نشست هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام، گزارشی از اقدام‌ها و برنامه‌های این وزارتخانه متناسب با بندهای مختلف سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی به اعضای این مجمع ارائه کرد.

به گزارش شانا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع تشخیص مصلحت نظام، هیئت عالی نظارت این مجمع، روز سه‌شنبه (سوم تیرماه) به ریاست محسن رضایی، دبیر مجمع تشکیل و عملکرد دستگاه‌های اجرایی در خصوص تحقق اهداف سیاست‌های کلی نظام بررسی شد.

در این نشست، بیژن زنگنه، وزیر نفت گزارشی از اقدام‌ها و برنامه‌های این وزارتخانه متناسب با بندهای مختلف سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی به هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام ارائه کرد.

زنگنه با اشاره به تأکیدهای راهبردی مقام معظم رهبری و تکالیف مقرر در سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی برای حوزه نفت، گاز و پتروشیمی از اهتمام وزارت نفت بر تحقق کامل این اهداف خبر داد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز با تأکید بر وظیفه بسیار مهمی که به‌منظور نظارت بر حسن اجرای سیاست‌های کلی از سوی مقام معظم رهبری به هیئت عالی نظارت مجمع محول شده، هدف از ارزیابی عملکرد دستگاه‌های مسئول را کمک به بهبود جهت‌گیری‌ها و انطباق بیشتر مصوبات، قوانین و اقدام‌ها با اهداف عالی سیاست‌های کلی نظام دانست.

کد خبر 304150

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =