۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
  • کد خبر: 305092
تغییر کاربری تجهیزات در دستور کار ملی حفاری

معاون مدیریت سیالات شرکت ملی حفاری ایران، ایجاد سود و صرفه اقتصادی با استفاده بهینه از منابع داخلی و تغییر کاربری برخی تجهیزات را از جمله راهکارهای جدید در پیشبرد اهداف سازمانی عنوان کرد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، امیدعلی ممبینی با اشاره به کاربست شیوه‌های ابداعی و ابتکاری از سوی متخصصان و کارکنان مدیریت سیالات شرکت ملی حفاری، گفت: بهینه‌سازی و تغییر کاربری برخی تجهیزات و منابع موجود سبب آسان‌سازی گردش کار و شتاب‌بخشی در انجام وظایف محوله شده است.

وی افزود: از شمار اقدام‌های مؤثر در این راستا در ماه‌های اخیر می‌توان به روزآمدسازی یک دستگاه سانترفیوژ ملکی شرکت ملی حفاری ایران اشاره کرد که این توفیق با همکاری کارکنان بخش تعمیرات و عملیات سیال و بازنگری توان عملیاتی این دستگاه با تغییرات خلاقانه در برنامه‌های آن حاصل شد.

معاون مدیریت سیالات شرکت ملی حفاری ایران گفت: با در مدار عملیات قرار دادن سانترفیوژ روزآمدشده، تاکنون نزدیک به ۴ هزار و ۵۰۰ بشکه سیال روغنی در چهار دکل حفاری ۵۱، ۶۴، ۲۴ و ۷۵ فتح تصفیه کامل و از وزن  ۱۵۰-۱۵۹ به وزن ۸۵ -۹۵ تغییر یافت. گفتنی است، با برنامه‌ریزی و استفاده از روش‌های مهندسی انجام کار، این عملیات با موفقیت محقق شده و به‌کارگیری آن در بخش‌های دیگر در حال بررسی و اجرا است.

ممبینی افزود: این عملیات افزون بر سودآوری، سبب اعتماد به تجهیزات داخلی، توان نیروی تخصصی، کاهش زمان و پیشگیری از هدررفت مواد و آثار مثبت زیست‌محیطی شده و زمینه رضایتمندی کارفرما را فراهم آورده است.

وی تصریح کرد: این مدیریت با هم‌افزایی میان مجموعه کارکنان در سال ۱۳۹۸ با وجود برخی تنگناها در عمل با تأمین به‌موقع کالا و مواد و استفاده صحیح از داشته‌ها، موفق به کاهش ۶۰ درصدی انتظارات نسبت به سال قبل از آن شد.

کد خبر 305092

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =