اپلیکیشن همراه گاز طراحی و راه‌اندازی شد

شرکت‌ گاز استان گلستان و شرکت گاز استان خراسان رضوی در زمینه تأمین قطعات یدکی ایستگاه‌های تقلیل فشار و به‌منظور دستیابی به بانک اطلاعاتی مناسب برای تمامی همکاران، اقدام به طراحی و راه‌اندازی اپلیکیشن همراه گاز کردند.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، محمدرحیم رحیمی، مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان درباره نحوه استفاده از این اپلیکیشن گفت: همکاران می‌توانند با دریافت فایل همراه گاز و نصب آن در گوشی خود، به محیط اپلیکیشن وارد شوند و از قابلیت‌ بخش‌های مختلف آن استفاده کنند.

وی ادامه داد: این اپلیکیشن از ۶ ماژول با کاربری ویژه شامل فهرست اقلام، فهرست تجهیزات ایستگاه‌های استان، آشنایی با مشخصات ولوها و رگلاتورها، استانداردها و فرهنگ لغت تشکیل شده و همکاران هر بخش می‌توانند متناسب با وظایف تعیین‌شده از ماژول‌های مورد نظر استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان به ویژگی‌های این اپلیکیشن اشاره کرد و افزود: از ویژگی‌های قابل توجه آن می‌توان به قابلیت جست‌وجوی ۳ هزار و ۸۴۴ قلم از قطعات و تجهیزات مورد استفاده در ایستگاه‌ها به همراه شماره کد کالا، عنوان اصلی و شرح کالا اشاره کرد که تصاویر ۲ هزار قلم این قطعات همراه با سایزینگ آنها در آن بارگذاری شده است.

رحیمی تصریح کرد: این اپلیکیشن شامل ماژول‌های دیگری نظیر اطلاعات مربوط به تجهیزات ایستگاه‌های تقلیل فشار استان همراه با تصاویر آنهاست.

وی ضمن قدردانی از متولیان طراحی و تهیه این اپلیکیشن گفت: یکی از مؤلفه‌های توسعه و حرکت به سمت تعالی و تعمیق آمیزه‌های​ مدل‌های کیفیتی، به‌روزآوری رویکردهای سازمان با استفاده از فناوری‌ها و دستاوردهای جدید علمی است که خوشبختانه این موضوع در سطح سازمان به‌طور مصداقی مشاهده می‌شود و باید انجام فعالیت‌ها و اقدام‌های فرآیندهای مرتبط به‌صورت ساختارمند، نظام‌یافته و یکپارچه اجرایی شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان یادآور شد: برای طراحی و راه‌اندازی این پروژه از همکاران واحد بهره‌برداری شرکت گاز استان خراسان رضوی کمک گرفته‌ایم که از آنها نیز تشکر و قدردانی می‌کنم.

کد خبر 305484

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =