بررسی تازه‌ترین اقدام‌ها و برنامه‌های مقابله با کرونا در صنعت نفت

بیست‌وهفتمین نشست کمیته مدیریت شرایط اضطراری سطح ۳ شرکت ملی نفت ایران با هدف بررسی تازه‌ترین اقدام‌ها و برنامه‌ها برای مقابله با کرونا در دفتر مدیر منابع انسانی این شرکت برگزار شد.

به گزارش شانا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت ملی نفت ایران، در این نشست، حبیب‌الله سمیع، مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت اقدام‌ها و برنامه‌های این سازمان در برای مقابله با گسترش کرونا را تشریح کرد.

در این نشست با تشریح شرایط موجود و با تأکید بر فرارسیدن فصل پاییز و احتمال شیوع آنفلوآنزا و تشدید شیوع ویروس کرونا، لزوم آمادگی هرچه بیشتر همه بخش‌ها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی ازسوی همکاران محترم و خانواده‌های آنان را خواستار شد.

فرخ علیخانی، معاون تولید شرکت ملی نفت ایران و جانشین کمیته مدیریت شرایط اضطراری سطح ۳ این شرکت نیز ضمن اشاره به تعهد شرکت ملی نفت ایران در حفظ و ارتقای سلامت نیروی انسانی، به نقش مهم سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت به‌عنوان سیاستگذار، شرکت‌ها و مدیریت‌ها به‌عنوان مجری و مدیریت اچ‌اس‌یی و پدافند غیرعامل به‌عنوان ناظر و مراقب دقیق بر حسن اجرای دستورعمل‌های صادرشده تأکید کرد.

در این نشست تأکید شد با توجه به آغاز فصل پاییز و احتمال افزایش آمار مبتلایان و کشف نشدن داروی اختصاصی کووید- ۱۹، همچنان حفظ فاصله‌گذاری فیزیکی، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک بهترین راه برای پیشگیری از ابتلاست و باید در این مسیر برنامه‌های آموزش، فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی برای کارکنان افزایش یابد.

در بیست‌وهفتمین نشست کمیته مدیریت شرایط اضطراری سطح ۳ شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، مانی عبدالله‌زاده‌راد، مدیر بهداشت ایمنی و محیط‌زیست پدافند غیرعامل و مدیریت بحران، ناصر مولایی، مدیر توسعه منابع انسانی، شریعت، رئیس حراست، مجید بوجارزاده، رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران و دیگر رؤسای واحدهای مرتبط حضور داشتند.

کد خبر 307717

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =