مردم بدانند کسانی که با ما دشمنی می‌کنند به ملت ایران رحم نمی‌کنند

زنگنه گفت: مردم بدانند کسانی که با ما دشمنی می‌کنند هیچ رحم و علاقه‌ای به ملت ایران ندارند و با سخت‌ترین خشونت‌ها و شقاوت‌ها با مردم ما برخورد می‌کنند، این واقعاً جنایت علیه بشریت است.

به گزارش خبرنگار شانا، بیژن زنگنه امروز (سه‌شنبه، ۲۲ مهرماه) در حاشیه آیین اهدای ۱۴۱ دستگاه کمک تنفسی ویژه بیماران کرونایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خوشحالم که امروز وزارت نفت با وجود مشکلات مالی توانست همسو با اجرای مسئولیت اجتماعی ۱۴۱ دستگاه ونتیلاتور را به وزارت بهداشت برای به‌کارگیری در بیمارستان‌های مناطق نفت‌خیز اهدا کند.

وی با بیان اینکه ما همیشه خودمان را در کنار مردم به‌ویژه مناطق نفت‌خیز احساس‌ کردیم و می‌کنیم، یادآوری کرد: در این دوران کرونا هم همانند دو سال و نیم گذشته که از اعمال تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ایران می‌گذرد همه تلاشمان را برای تداوم تولید نفت، گاز، محصولات پتروشیمی و حفاظت از جان کارکنان به کار گرفتیم.

وزیر نفت با بیان اینکه همکاران ما در دوران کرونا افزون بر اینکه با فداکاری سوخت مورد نیاز مردم را تأمین کردند مواد اولیه مورد نیاز کالاهای بهداشتی را نیز تأمین کرده است، تصریح کرد: ما در جبهه‌های مختلفی در نبرد هستیم، شدیدترین فشارهای تاریخی را بر ما وارد می‌کنند.

زنگنه با بیان اینکه ما افزون بر مشکلات شدید اقتصادی با بیماری کرونا نیز روبه‌رو هستیم، تصریح کرد: امیدواریم با همکاری مردم در رعایت پروتکل‌ها که در صنعت نفت سختگیرانه اجرا شده و خوشبختانه اثربخش هم بوده از این بلای عالم‌گیر عبور کنیم.

وی به این پرسش که آیا کاندیدای ریاست جمهوری می‌شود، گفت: پیش‌تر هم گفتم با پایان این دوره دیگر هرگز وارد کار دولتی نخواهم شد، البته بازنشستگی سیاسی معنا ندارد.         

کد خبر 308391

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =