۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲
  • کد خبر: 308661
مجتمع پارس جنوبی گواهینامه ایزو ۲۷۰۰۱ گرفت

گواهینامه ایزو ۲۷۰۰۱ در بیست‌ودومین سالروز تأسیس مجتمع گاز پارس جنوبی به این مجموعه اهدا شد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، گواهینامه ایزو ۲۷۰۰۱ در نشستی با حضور معاون افتای رئیس‌جمهوری، مدیر فناوری اطلاعات شرکت ملی گاز ایران، نماینده افتای ریاست‌جمهوری در استان بوشهر، معاون مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی و سایر مدیران این مجتمع به این مجموعه اهدا شد.

حسین شمشیری، معاون مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی در این نشست که به مناسبت تأسیس مجتمع گاز پارس جنوبی در محل این شرکت برگزار شد، گفت: ۲۲ سال از تأسیس این مجتمع گازی می‌گذرد و همواره با افتخار و برای توسعه و پایداری صنعت گاز فعالیت داشته است.

وی با بیان اینکه در دنیای امروز اطلاعات سرمایه اصلی هر سازمانی است، تصریح کرد: مجتمع گاز پارس جنوبی همسو با این موضوع استانداردهایی تدوین کرده و این مجموعه با توجه به اهمیت این موضوع پیاده‌سازی این استانداردها را در دستور کار قرار داده و مجتمع گاز پارس جنوبی امروز از معدود شرکت‌هایی است که موفق به کسب این گواهینامه شده است.

معاون مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی افزود: فعالیت‌های لازم برای دریافت گواهینامه ایزو ۲۷۰۰۱ یا گواهینامه سیستم مدیریت امنیت اطلاعات از سال ۹۶ در چهار فاز در مجتمع آغاز شده است. 

شمشیری همچنین اظهار کرد: مرحله نخست این فعالیت در ستاد مجتمع آغاز شد و در مرحله دوم برای پنج پالایشگاه سایت یک نیز فعالیت لازم برای دریافت گواهینامه انجام شد که گواهینامه فازهای یک و دو توسط معاونت افتای رئیس‌جمهوری به مجتمع گاز پارس جنوبی اهدا شد.

وی یادآور شد: برای سایر پالایشگاه‌ها و بخش‌ها فعالیت لازم برای دریافت گواهینامه در دو مرحله دیگر ادامه می‌یابد و در مرحله سوم پالایشگاه‌های سایت دو و در مرحله چهارم پالایشگاه‌های جدید، شهرک‌های مسکونی و تأسیسات پشتیبانی گواهینامه ایزو ۲۷۰۰۱ را دریافت خواهند کرد.

کد خبر 308661

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =