تمدید گواهینامه نظام مدیریت اچ‌اس‌یی در شرکت نفت و گاز پارس

رئیس بهداشت، ایمنی و محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت نفت و گاز پارس از تمدید گواهینامه نظام مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE-MS) این شرکت خبر داد.

به گزارش شانا به نقل شرکت نفت و گاز پارس، علیرضا نجومی با بیان اینکه ماهیت مخاطرات ذاتی صنعت نفت ایجاب می‌کند که نظام مدیریت اچ‌اس‌یی به‌طور مداوم ارزیابی شود، گفت: در همین راستا «شرکت نفت و گاز پارس» موفق به تمدید گواهینامه نظام مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE-MS) در فرآیند ممیزی مراقبتی سالانه از سوی شرکت TUV Austria شد.

وی به محدودیت‌های برگزاری نشست‌ها با توجه به شیوع جهانی ویروس کرونا اشاره کرد و افزود: بر اساس برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های انجام شده، فرآیند ممیزی با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و به‌صورت ویدئوکنفرانس با حضور کارشناسان HSE تهران و منطقه پارس جنوبی و ممیز شرکت TUV Austria شهریورماه امسال انجام شد و مستندهای درخواستی در اختیار ممیز قرار گرفت که با توجه به نبود هیچ‌گونه عدم انطباق، گواهینامه یادشده تمدید شد.

رئیس بهداشت، ایمنی و محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت نفت و گاز پارس مهم‌ترین عامل این موفقیت را حمایت مدیرعامل و مجموعه معاونت‌ها، مدیران ارشد و همه کارکنان شرکت از مجموعه اچ‌اس‌یی عنوان کرد و خواستار تداوم و ارتقای همکاری‌ها با این اداره همسو با اهداف ترسیم‌شده در خط مشی بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت شد.

کد خبر 308673

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =