تولید پتروشیمی شهیدتندگویان از مرز ۱۰۷ هزار تن گذشت

۱۰۴ درصد برنامه‌های تولیدی پتروشیمی شهیدتندگویان، هم‌زمان با اجرای چند طرح رفع تنگناهای تولید و تعمیراتی، آبان‌ماه امسال با تولید بیش از ۱۰۷ هزار تن محصول محقق شد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت پتروشیمی شهیدتندگویان، هم‌زمان با اجرای موفق پروژه‌های رفع تنگناهای تولید در پتروشیمی شهید تندگویان، آبان‌ماه امسال تولید در این زنجیره پلی‌اتیلن ترفتالات از مرز ۱۰۷ هزار تن عبور کرد.

بر این اساس، در هشتمین ماه سال جهش تولید، ۱۰۴ درصد برنامه تولید در پتروشیمی شهیدتندگویان محقق شد و پیش‌بینی می‌شود در چهار ماه باقی‌مانده سال این روند تولید تداوم داشته باشد.

شرکت پتروشیمی شهید تندگویان، با اجرای پروژه‌های رفع تنگناهای تولید، آماده ثبت رکورد جدید تولید محصولات «پلی‌اتیلن ترفتالات» شده و با مرور وضع پایدار تولید در آبان‌ماه امسال، پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال امکان تولید بالغ بر یک میلیون تن محصول پلیمری در این شرکت پتروشیمی فراهم شود.

پتروشیمی شهیدتندگویان، بزرگ‌ترین تولیدکننده محصولات مهم و راهبردی پلی‌اتیلن ترفتالات (PET) و اسید ترفتالیک خالص (PTA) در کشور است، این شرکت از سه بخش تولیدی شامل شیمیایی، پلیمری و نساجی تشکیل شده است.

کد خبر 309974

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =