وضع تأسیسات صنعت نفت در منطقه ویژه پارس ایمن است

با وجود وزش باد شدید و جاری شدن سیلاب در استان بوشهر، وضع تأسیسات صنعت نفت در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ایمن گزارش شده است.

ابراهیم غریبی، رئیس ایمنی، بهداشت و محیط زیست سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در گفت‌وگو با خبرنگار شانا عنوان کرد: سیلاب امروز، نواحی شمالی و مرکزی بوشهر را بیشتر درگیر کرده است و مناطق پارس ۱ (پارس جنوبی)، پارس ۲ (کنگان) و پارس ۳ (تنگستان) در وضع ایمن و مطلوب قرار دارند.

وی با بیان اینکه نگرانی اولیه از بابت بروز مشکل در بعضی از مجتمع‌های پتروشیمی استان وجود داشت، ادامه داد: خوشبختانه پتروشیمی‌ها هم با مشکلی روبه‌رو نشدند و تنها وزش باد منجر به شکستگی شاخه‌های چند درخت‌ و مسدود شدن جزئی یک جاده شد که این مشکل هم به‌سرعت برطرف شد.

مدیر اچ‌اس‌ئی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با بیان اینکه به‌طور معمول در فصول پربارش سال، کمیته شرایط اضطراری منطقه ویژه به ریاست مدیرعامل سازمان منطقه ویژه نشست‌های مستمر برگزار می‌کند، گفت: در شرایط حاضر نیز بر اساس گزارش‌های هواشناسی مبنی بر جاری شدن سیلاب، منطقه در آمادگی کامل به سر می‌برد و تجهیزات و امکانات برای مقابله با تبعات احتمالی سیلاب آماده‌اند.

کد خبر 310439

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =