ترمیم آب‌بردگی‌های مسیر خط ۲۰ اینچ شاهرود - سبزوار

پروژه ترمیم نقاط آب‌بردگی، اصلاح رودخانه‌ها، خاکریزی و ایجاد سیل‌بند، ترمیم شن‌ریزی و احیای تاج خط مسیر خط لوله ۲۰ اینچ شاهرود –سبزوار تا کیلومتر ۵۸۰ با موفقیت پایان یافت.

به گزارش شانا به نقل از شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران – منطقه شمال‌شرق، علیرضا رحیمی، رئیس واحد تعمیرات خط این منطقه  گفت: با هدف ایمن‌سازی خط لوله انتقال فرآورده‌های نفتی، ترمیم آب‌بردگی‌ها برای  امکان تردد در مسیر و پایش خط در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به همکاری واحد ساختمان، ترابری و حراست منطقه ادامه داد: در این پروژه برای خاکریزی، ایجاد سیل‌بند و احیای تاج خط از کیلومتر ۵۶۷ تا ۵۸۰ مسیرخط ۲۰ اینچ شاهرود - سبزوار از لودر، کمپرسی و گریدر ترابری منطقه شمال‌شرق استفاده شد.

به گفته رئیس واحد تعمیرات خط منطقه شمال‌شرق شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت، پس از ترمیم نقاط آبردگی، اصلاح رودخانه‌ها، خاکریزی، ایجاد سیل‌بند و احیای تاج خط، خاکریزی روی لوله‌های دچار آب‌بردگی محقق تا خاکریزی داخل مسیر برای تردد مستمر انجام و تسطیح مسیر انجام شد.

رحیمی تأکید کرد: با توجه به استانداردهای جاری شرکت، ۶ سد نیز با همکاری واحد ساختمان با هدف ایمن‌سازی خطوط لوله انتقال فرآورده‌های نفتی، در این مسیر ساخته شده است.

کد خبر 311994

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =