گذر موفق از فصل سرما نیازمند مصرف بهینه انرژی است

مدیر منطقه ۸ عملیات انتقال گاز گذر مطمئن و موفق از فصل سرما را مستلزم همکاری همگانی و صرفه‌جویی انرژی دانست.

به گزارش شانا به نقل از شرکت انتقال گاز ایران، فیروز خدایی در حاشیه بازدید از تأسیسات تقویت فشار گاز هشترود، گفت: کارکنان منطقه ۸ عملیات انتقال گاز با انجام تعمیرات و آماده‌سازی تأسیسات، ارتقای کارکرد توربین‌ها، رفع کمبودهای ابزاری و تأمین امکانات و اقلام مورد نیاز، همه تلاش لازم را برای انتقال پایدار گاز انجام می‌دهند تا زمستان امسال نیز با سربلندی سپری شود.

وی افزود: با توجه به شرایط آب و هوایی و سرمای هوا در کشور به‌ویژه در مناطق کوهستانی و سخت‌گذر، برای انتقال مستمر، مطمئن و پایدار گاز طبیعی به همه بخش‌ها و به‌ویژه در بخش خانگی، به همراهی مردم در مصرف بهینه گاز نیاز داریم.

مدیر منطقه ۸ عملیات انتقال گاز تأسیسات و مراکز بهره‌برداری این منطقه را بسیار با اهمیت و حساس ارزیابی کرد و گفت: ضرورت دارد مسئولان تأسیسات و مراکز بهره‌برداری با تلاش و تدوین برنامه زمان‌بندی‌شده، وظایف خود را هدفمند پیگیری کنند.

خدایی بر لزوم صرفه‌جویی و رعایت انضباط مالی در سازمان تأکید و اظهار کرد: باید با جدیت برای کاهش هزینه‌های جاری و نهادینه‌سازی مدیریت صحیح مصرف تلاش کنیم با کاهش هزینه‌ها، از هدررفت سرمایه جلوگیری شود.

کد خبر 312081

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =