کتاب «پایداری شرکتی و مسئولیت اجتماعی» پتروشیمی نوری رونمایی شد

هم‌زمان با برگزاری پنجمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت کشور، از کتاب «پایداری شرکتی و مسئولیت اجتماعی (از تئوری تا عمل)» شرکت پتروشیمی نوری رونمایی شد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت پتروشیمی نوری، در این کتاب که راهنمای کسب وکار برای پایداری شرکتی است، افزون بر شفاف‌سازی مفهوم اصلی مسئولیت اجتماعی (CSR) و بررسی مفهوم پایداری با استفاده از چارچوب استاندارد ۲۶۰۰۰، رویکردی عملیاتی برای اجرای یک راهبرد جامع پایداری و لزوم جاری‌سازی تفکر پایداری شرکتی در سازمان‌ها ارائه شده است.

پرداختن به داستان‌ها و نمونه‌های واقعی و جذاب در ارتباط با پایداری شرکت، استفاده از یک شرکت فرضی برای ارائه درک درست از مراحل اجرای استاندارد مسئولیت اجتماعی و مفهوم ساده و در عین حال عمیق در مورد پایداری شرکتی از ویژگی‌های مثبت این کتاب است.

این کتاب به همت روابط عمومی و از سوی حمید ستوده‌فر و حسین رستگار با استفاده از استاندارد ایزو ۲۶۰۰۰ و تجربه عملی پتروشیمی نوری تدوین و منتشر شده است.

شایان ذکر است که در پنجمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت که روزهای ۲۴ و ۲۵ دی‌ماه برگزار شد، شرکت پتروشیمی نوری برای دومین سال پیاپی تندیس طلایی ویژه گزارش پایداری در سطح بین‌الملل را دریافت کرد.

کد خبر 312103

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =