شرکت‌های ملی حفاری و فناوری تجهیزات سرچاهی قرارداد امضا کردند

شرکت‌های ملی حفاری ایران و فناوری تجهیزات سرچاهی (وتکو) در زمینه تأمین نیازهای کاربردی در تکمیل عملیات حفاری چاه‌های نفت و گاز قرارداد همکاری امضا کردند.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، قرارداد تأمین نیازهای کاربردی در تکمیل عملیات حفاری چاه‌های نفت و گاز دیروز (یکشنبه، پنجم بهمن‌ماه) در سومین روز کاری بیست‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به امضای سیدعبدالله موسوی، مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران و امیرمهدی جواهردشتی، مدیرعامل شرکت وتکو رسید.

در آیین امضای این قرارداد همکاری مقرر شد شرکت وتکو در مدت تعیین‌شده در این سند نسبت به تأمین تجهیزات و ادوات سرچاهی مورد نیاز ملی حفاری حسب قیمت‌های مورد توافق اقدام کند.

سیدعبدالله موسوی، مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: با توجه به ورود این شرکت به اجرای پروژه‌های میدان‌محور و انجام پروژه‌های روسطحی و زیرسطحی، لزوم همکاری با شرکت‌های توانمند داخلی در موضوع ساخت تجهیزات و ادوات بسیار با اهمیت است.

وی افزود: شرکت ملی حفاری ایران همسو با برنامه‌های اقتصاد مقاومتی و سیاست‌های دولت و وزارت نفت، تأمین حداکثری نیازهای کالایی خود را در بخش‌های عملیات حفاری و خدمات جانبی فنی و مهندسی از منابع داخلی در دستور کار قرار داده  است و در این ارتباط با افزون بر ۱۳۰ شرکت سازنده و مجموعه‌های بزرگ صنعتی در استان‌های مختلف کشور همکاری مستمر دارد.

امیرمهدی جواهردشتی، مدیرعامل شرکت فناوری تجهیزات سرچاهی (وتکو) نیز با بیان اینکه این شرکت از زیرمجموعه‌های شرکت صنایع تجهیزات نفت، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ آغاز کرده است، گفت: فعالیت وتکو به‌عنوان یکی از شرکت‌های عضو انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت، روی طراحی، ساخت و نصب تجهیزات سرچاهی تمرکز دارد.

وی افزود: شرکت وتکو به‌عنوان یک شرکت دانش‌بنیان با برخورداری از امکانات و توانمندی مهندسی و دارا بودن نیروی انسانی متخصص، قابلیت تولید انواع محصولات به‌صورت صددرصد داخلی براساس استانداردهای بین‌المللی و مورد تأیید صنعت نفت را دارد و از پیشگامان ساخت تجهیزات سرچاهی نظیر انواع تاسیسات سرچاهی و کریسمس تری، شیرآلات تا فشار Psi 15000 در کشور است و تاکنون تعداد بی‌شماری از این اقلام را تولید و تحویل کارفرمایان مختلف از جمله شرکت ملی حفاری ایران، شرکت مناطق نفت‌خیز جنوب، نفت و گاز پارس، نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت‌های تابع آن، شرکت نفت فلات قاره و بسیاری از شرکت‌های دیگر کرده است.

کد خبر 312640

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =