«ترپلیمر» پلی‌پروپیلن جم محصول نوآور و برتر ایران شناخته شد

محصول «ترپلیمر» شرکت پلی‌پروپیلن جم، به‌عنوان محصول برتر ایرانی در سال ١٣٩٩ انتخاب و معرفی شد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت پلی‌پروپیلن جم، در پنجمین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی که با حضور نمایندگان شرکت‌های برگزیده در محل مجتمع خدمات فناوری دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، گرید ترپلیمر شرکت پلی‌پروپیلن جم با نام JAMPILEN RP120L به‌عنوان محصول برتر ایرانی برگزیده و از این شرکت با اهدای تندیس زرین و لوح سپاس تجلیل شد.

تحول در صنعت فیلم‌های پلیمری با بهره‌گیری از دانش روز جهانی و تولید ترپلیمر پایه پلی‌پروپیلنی برای نخستین بار در کشور رقم خورد. محصول JAMPILEN RP120L به‌منظور رفع نیاز داخلی و ایجاد ارزش افزوده برای صنایع تکمیلی کشور با هدف جلوگیری از خروج سالانه ۲۰ میلیون دلار ارز از کشور، ازسوی شرکت پلی‌پروپیلن جم تولید انبوه و به بازار عرضه می‌شود.

بر اساس بررسی حجم معاملات در سال، تاکنون بالغ بر ۱۲ هزار تن نیاز بازار داخلی برای مصرف این محصول بوده که این مقدار نیز از خارج وارد کشور می‌شد که اکنون با تولید گرید ترپلیمر RP120L از سوی شرکت پلی‌پروپیلن جم، افزون بر تأمین کامل نیاز داخل، امکان ایجاد بازار صادراتی حدود ۸ هزار تنی نیز فراهم می‌شود و چنانچه بازار داخل یا بازار صادراتی نیاز بیشتری را برای مصرف این گرید ارزشمند تقاضا کند، شرکت پلی‌پروپیلن جم امکان تولید چند برابر ظرفیت اعلام‌شده را خواهد داشت.

کد خبر 314964

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =