۱۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۹
  • کد خبر: 315015
۳۷۰۰ خودرو در گیلان رایگان گازسوز شد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان از گازسوز شدن رایگان ۳ هزار و ۷۰۰ خودرو از زمان اجرای طرح دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی در استان خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان، کوروش بالادست با اشاره به اجرای این طرح اظهار کرد: از زمان اجرای طرح ۳ هزار و ۷۰۰ خودرو در گیلان گازسوز شده و این رقم حاکی از رشد ۱۲.۱ درصدی نسبت به ماه گذشته و ۱.۲ درصدی نسبت به هفته گذشته است.

وی با اعلام اینکه بیشتر خودروهای عمومی استان گازسوز شده و بقیه نیز در حال انجام است، افزود: ۵۵۵ خودرو نیز تأیید شده‌اند و در صف انتظار برای اجرای این طرح هستند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان از مالکان خودروهایی که تاکنون برای ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند و متقاضی هستند، خواست هرچه سریع‌تر مشخصات خود را ثبت و فرآیند ثبت‌نام خود در سامانه GCR.NIOPDC.IR  را تکمیل کنند.

بالادست با تشکر از همراهی سازمان‌هایی که برای اطلاع‌رسانی به‌موقع اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی با این شرکت همکاری داشتند، اظهار کرد: اطلاع‌رسانی در سطح استان به‌ویژه در میدان‌های اصلی، مکان‌های پرتردد خودروها و جایگاه‌های عرضه سوخت انجام شده است و همچنان ادامه دارد.

کد خبر 315015

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =