اجرای طرح طبقه‌بندی نیروهای پیمانکار در نفت و گاز اروندان کلید خورد

اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل نیروهای پیمانکاری ابلاغی وزارت نفت در شرکت نفت و گاز اروندان از بهمن‌ماه پارسال وارد مرحله اجرایی شده است.

به  گزارش شانا به نقل از شرکت نفت و گاز اروندان، سعید ابراهیمی سرپرست منابع انسانی این شرکت گفت: پیرو صدور بخشنامه مقام عالی وزارت نفت و با هدف برقراری عدالت نظام‌مند و یکنواخت کردن پرداخت‌ها متناسب با ارزش مشاغل، مدیریت‌های امور مالی، منابع انسانی و نمایندگان کارفرما ملزم به اجرایی کردن مفاد این بخشنامه شدند.

وی افزود: طبقه‌بندی مشاغل کارکنان پیمانکاری شاغل در پیمان‌های مستمر (غیرپروژه‌ای)، انجام محاسبات مربوط به حقوق و مزایای متعلقه بر اساس دستورعمل اجرایی، ارائه خدمات بیمه تکمیلی درمان به افراد مشمول و افراد تحت تکفل و متعاقب آن پرداخت حقوق و دستمزد از نکات مورد تأکید این بخشنامه است که برای رفاه حال همکاران همه مراحل اداری و مالی در کمترین زمان ممکن و مراحل پرداخت آن نیز انجام شده است.

سرپرست منابع انسانی شرکت نفت و گازاروندان تصریح کرد: اجرای طرح طبقه‌بندی مشاغل نیروهای پیمانکاری از بهمن‌ماه پارسال اجرایی شده و اجرای این طرح برای نیروهای شاغل در میدان‌های در حال توسعه و تحویل شده به این شرکت نیز در حال بررسی و پیگیری است.

کد خبر 315369

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =