قدردانی مدیرعامل پیشین شرکت ملی حفاری از همکاری کارکنان

مدیرعامل پیشین شرکت ملی حفاری ایران در پیامی، از همکاری‌ها و تلاش‌های بی‌وقفه مجموعه کارکنان این شرکت در دوران مسئولیت خود قدردانی کرد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، در پیام سیدعبدالله موسوی آمده است:

«خداوند متعال را سپاسگزارم که توفیق خدمتگزاری در صنعت نفت را به اینجانب عنایت فرمود و برهه‌ای از زندگی کاری‌ام را در صنعت حفاری کشور قرار داد.

 اکنون که دوره مسئولیتم در شرکت ملی حفاری ایران به سر آمد و براساس تغییرات مدیریتی مقرر گردید در سنگری دیگر از صنعت نفت انجام وظیفه نمایم، فرصت را مغتنم شمرده از همراهی، همدلی و همسویی مجموعه کارکنان سختکوش شرکت ملی حفاری ایران و خانواده‌های ارجمند آنان کمال تقدیر و سپاسگزاری را به عمل آورم.

گرانمایگان، صنعت حفاری بنیان تولید و نقش آن در فرآیند استحصال نفت و گاز روشن است و مسئولان صنعت نفت به‌خوبی از جایگاه ارزشمند این صنعت راهبردی آگاهی دارند.

در شرکت ملی حفاری ایران تخصص، تعهد، محبت و دوستی، رفاقت و صمیمیت و کار و تلاش درهم‌آمیخته و از عوامل اصلی موفقیت و استمرار کار است که امیدوارم این واژه‌های ارزشمند که باعث انسجام شرکت هستند، حفظ و ملی حفاری به‌عنوان یادگار بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، همواره بالنده و در مسیر توسعه و تعالی گام بردارد.

در مدت مسئولیتم در این شرکت که در شرایط تحریم‌های ظالمانه و شیوع ویروس کرونا صورت پذیرفت، تلاش نمودم استمرار کار حفاری، پاسخگویی به نیازهای صنعت نفت کشور، کاریابی دکل‌های حفاری، حضور فعال در پروژه‌ها، توسعه همکاری و مشارکت با شرکت‌های بخش خصوصی و صنعتگران داخلی، همسو با اصلاح ساختار سازمانی، شفافیت مالی و انضباط اداری، پرداخت به‌موقع حقوق، مزایا، مطالبات و رضایتمندی کارکنان و... مورد توجه ویژه و در سرفصل برنامه‌ها قرار داده شود.

اگر موفقیتی در این مدت حاصل شد از الطاف خداوند رحمان و همت و تلاش شما بزرگواران بوده است و پروردگار را شاکرم که آنچه در توان داشتم به‌کار گرفتم و تقاضا دارم همکاران ارجمندم قصور و کاستی‌های احتمالی اینجانب در دوره خدمتگزاری را به دیده اغماض نگریسته و چنانچه موجب تکدر خاطری گردیده‌ام، کریمانه مورد بخشایش قرار دهند.

دعای خیر بالاترین هدیه‌ای است که انسان‌ها می‌توانند برای همدیگر به یادگار بگذارند، در ماه مبارک رمضان، بالاترین دعایم این است که خداوند به همه شما همکاران عزیزم سلامتی و طول عمر با عزت عنایت فرماید تا بتوانیم در راه خدمت به کشور و پاسداری از خون شهیدان ثابت قدم و استوار باشیم.

برای مدیرعامل جدید شرکت ملی حفاری ایران برادر عزیزم جناب آقای دکتر حمیدرضا گلپایگانی و دیگر خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی آرزوی توفیق روزافزون دارم».

کد خبر 315719

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =