رونمایی از ۸ فرصت سرمایه‌گذاری مناطق نفت‌خیز جنوب

شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در رویداد به‌هم‌رسانی عرضه و تقاضای فناوری فرآورش و نمکزدایی نفت خام، از هشت فرصت سرمایه‌گذاری در تأسیسات فرآورش سیار نفت خود رونمایی کرد.

به گزارش شانا، شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب اعلام کرد در جریان رویداد به‌هم‌رسانی عرضه و تقاضای فناوری فرآورش و نمکزدایی نفت خام که امروز (سه‌شنبه، چهارم خردادماه) برگزار شد، از هشت فرصت سرمایه‌گذاری این شرکت در حوزه تأسیسات فرآورش سیار نفت رونمایی شده است.

بر اساس این گزارش، خرید خدمات، تأمین، نصب، راه‌اندازی، راهبری، تعمیرات و نگهداری هشت مجموعه فرآورشی سیار در مخازن نفتی اهواز، مسجدسلیمان، رگ‌سفید، کوپال و رامشیر در مجموع به ظرفیت ۲۲۰ هزار بشکه برای جلب همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان و فناورمحور معرفی شده است.

در این نشست، رامین روغنیان، معاون مهندسی نفت مدیریت امور فنی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب به معرفی مخازن نیازمند دریافت خدمات اسکیدمانتد پرداخت و گفت: مخزن بنگستان میدان اهواز، میدان رامشیر، مخزن آسماری میدان مسجدسلیمان و میدان رگ سفید و مخزن بنگستان میدان کوپال با افزون بر ۲۰۰ هزار بشکه ظرفیت، نیازمند دریافت خدمات اسکید در سطوح مختلف بهره‌برداری، نمکزدایی، شیرین‌سازی و سیستم‌های پمپاژ هستند.

احمد محمدی، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب نیز در افتتاحیه این رویداد عنوان کرد: در برنامه افزایش ظرفیت تولید نفت این شرکت، احداث واحدهای پیش‌ساخته عمدتاً در حوزه فرآورش نفت نمکی پیش‌بینی شده است که بر اساس تصمیم ستاد وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران می‌توان از توان شرکت‌های فناور در قالب پارک نوآوری و فناوری صنعت نفت برای واحدهایی با ظرفیت کمتر از ۲۵ هزار بشکه استفاده کرد و با عبور از بوروکراسی‌های مرسوم، این کار را در کمترین زمان ممکن به نتیجه رساند.

کد خبر 316707

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =