نشست‌های مجامع عمومی شرکت‌های تابع شرکت ملی گاز برگزار می‌شود

رئیس امور مجامع شرکت ملی گاز ایران از برگزاری نشست‌های مجمع عمومی عادی سالانه شرکت‌های تابع شرکت ملی گاز ایران از اول تیرماه امسال برای رسیدگی به عملکرد سال مالی ۱۳۹۹ شرکت‌ها خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، ابراهیم رئیسی با اعلام این خبر، گفت: این نشست‌ها درباره بررسی و تصویب عملکرد و صورت‌های مالی منتهی به سال ۹۹ شرکت‌های تابع بر اساس برنامه زمان‌بندی امور مجامع برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به تداوم شیوع ویروس کرونا، مجامع امسال مانند پارسال، با رعایت کامل دستورعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی با حضور حسن منتظرتربتی، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران (رئیس مجمع عمومی) و دیگر اعضای مجمع، حسابرسان مستقل و بازرسان قانونی در محل سالن نشست‌های شرکت ملی گاز ایران تشکیل می‌شود.

رئیس امور مجامع شرکت ملی گاز ایران تصریح کرد: مدیرعامل شرکت مربوطه در هر نشست گزارش جامعی از عملکرد شرکت در سال ۱۳۹۹ ارائه می‌دهد که گزارش یادشده شامل مواردی از جمله اهداف و برنامه‌ها و پروژه‌های اجراشده در پاسال، فرصت‌ها، چالش‌ها، تهدیدها، مزایای شرکت، عملکرد مالی و منابع و مصارف و عملکرد هیئت‌مدیره است.

رئیسی یادآور شد: این نشست‌ها از یکم تیرماه آغاز می‌شود و تا پایان تیرماه امسال ادامه دارد.

کد خبر 317674

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =