افزایش ۱۷ درصدی تولید «کُلر» در ایران

مدیرعامل پتروشیمی اروند به افزایش ۱۷ درصدی تولید کُلر در این مجتمع اشاره کرد و گفت: این شرکت افزون بر تأمین خوراک زنجیره تولیدات خود، خوراک شرکت‌های پتروشیمی بندرامام، غدیر، کارون و خوزستان را نیز تأمین و رشد تولید در این زنجیره را محقق کرد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت پتروشیمی اروند، حسن نشان‌زاده‌مقدم در نشست خبری با خبرنگاران که در آستانه برگزاری مجمع عمومی سالانه این شرکت به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین زنجیره کلر دنیا برگزار شد، گفت: در سالی که گذشت، موفق به ثبت رکوردهای تاریخی از زمان احداث شرکت تاکنون شدیم و با تلاش کارکنان پتروشیمی اروند به تولید ۲ میلیون و ۵۰ هزار تن محصول دست یافتیم که در تاریخ فعالیت شرکت بی‌سابقه بوده است.

وی با اشاره به افزایش تولید کُلر در این مجتمع پتروشیمی افزود: با افزایش ۱۷ درصدی تولید کُلر، افزون بر تأمین زنجیره تولیدات پتروشیمی اروند، توانستیم خوراک شرکت‌های پتروشیمی بندرامام، غدیر، کارون و خوزستان را هم تأمین کنیم و در همه شرکت‌هایی که خوراک خود را از پتروشیمی اروند تأمین می‌کنند نیز شاهد افزایش تولید و شکوفایی در این زنجیره بوده‌ایم.

نائب‌ رئیس‌ هیئت مدیره پتروشیمی اروند به افزایش ۱ ۲ درصدی تولید محصول EPVC اشاره کرد و ادامه داد: با این افزایش تولید افزون بر بی‌نیازی کشور از واردات این محصول، توانستیم ارزآوری چشمگیری برای کشور به ارمغان آوریم.

مدیرعامل پتروشیمی اروند تأکید کرد: این شرکت با تعهد نیروهای متخصص و جوان و برنامه‌ریزی منسجم، با رصد مشکلات و شناسایی گلوگاه‌ها مشکلات را حل کرده و در کنار افزایش تولید، مدیریت منابع مالی مناسب داشته است.

نشان‌زاده رمز این موفقیت بزرگ و دستیابی به رکوردهای تاریخی را روحیه جهادی مجموعه اروند و حمایت‌های مدیریت شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و تکیه و اعتماد بر توان داخلی شرکت‌های دانش‌بنیان دانست.

کد خبر 317679

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =