کتاب فعالیت‌های پیش‌راه‌اندازی، راه‌اندازی و استارت‌آپ مجتمع‌های صنعتی رونمایی شد

آیین رونمایی از کتاب فعالیت‌های پیش‌راه‌اندازی، راه‌اندازی و استارت‌آپ مجتمع‌های صنعتی از سوی گروه پتروپارس برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شانا، حمیدرضا مسعودی، مدیرعامل گروه پتروپارس امروز (دوشنبه، ۱۴ تیرماه) در آیین رونمایی از این کتاب به نویسندگی مجتبی میرزاپور با اشاره به اینکه شرکت پتروپارس از آغاز فعالیتش از سال ۱۳۷۶ تاکنون طرح‌های بزرگی را در کشور اجرا کرده و به سرانجام رسانده است، اظهار کرد: این شرکت با گستره وسیعی از فعالیت‌های اکتشاف و حفاری تا راه‌اندازی و بهره‌برداری گنجینه‌ای ارزشمند از دانش و تجربه دارد و نیاز است این تجربه‌ها ثبت شود.

وی با بیان اینکه پتروپارس به‌عنوان شرکتی دانش‌بنیان و تراز نخست در بخش اکتشاف و تولید نقش محوری در مدیریت طرح‌های بزرگ صنعت نفت و گاز کشور داشته است، تصریح کرد: بارها اعلام کردم که انتظار می‌رود تجربه و دانش بخش‌های مختلف شرکت پتروپارس در قالب کتاب‌ها و نشریات منتشر شود، با رونمایی از این کتاب بخشی از این انتظار برآورده شده است.

مدیرعامل پروه پتروپارس از کتاب فعالیت‌های پیش راه‌اندازی، راه‌اندازی و استارت‌آپ مجتمع‌های صنعتی به‌عنوان کتابی ذی‌قیمت و جامع یاد کرد و گفت: این نخستین کتاب صنعتی است که در گروه پترپارس منتشر شده است و تاکنون چنین کتابی با این موضوع نداشتیم.

مسعودی از مدیران حاضر در این نشست خواست ضمن مطالعه این کتاب و بازتاب دیدگاه‌های خود برای اعمال در چاپ‌های بعدی، تجربه‌ها و دانش خود را در بخش‌های مختلف از جمله حوزه مدیریت مالی، مدیریت منابع انسانی و ... را نیز به رشته تحریر درآورند.

کتاب فعالیت‌های پیش راه‌اندازی، راه‌اندازی و استارت‌آپ مجتمع‌های صنعتی در چهار فصل نقدی بر طراحی، پیش راه‌اندازی، راه اندازی و استارت‌آپ‌ها منتشر شده است.

کد خبر 318212

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =