چهلمین شماره مجله تصویری نفت و انرژی (متنا)

هر صبح که از خواب برمی‌خیزی، هر شروع تازه‌ای، هر اتفاق کوچک و بزرگی که در زندگی با دستان تو رقم خورده است، هر سخنی که کلام حقیقی تو باشد، هر جمله‌ای که از اندیشه‌ات برکاغذی بگذاری ... تو را بازتعریف می‌کند. به تو صفت می‌بخشد. شخصیتی از نحوه حضورت در نگاه و اندیشه دیگران شکل می‌دهد. باور دیگران را خواهی ساخت یا تغییر خواهی داد.

در آفرینش، شاید مهم‌ترین رکن مسیر، قدرت انتخاب انسان است. قدرت انتخابی که ابنا بشر را از یکدیگر متمایز می‌سازد. آن‌ها که در مسیر زندگی طعم‌ موفقیت یا تاثیرگذاری را چشیده‌اند. ‌آن‌ها که در مسیر زندگی نمونه‌ای مناسب برای مثال زدن هستند بیشتر می‌دانند که باقی ماندن در کهکشان موثرها، تداوم ترقی در جهان پیشرفت، شناخته شدن به درستی، امری بسیار سخت و گاهی نشدنی‌ست. قدرت انتخاب، براستی برای انسان‌های متمایز شروع یک سفر پرتلاطم اما به سوی تکامل است.

موثر بودن کارساده‌ای نیست در تمام مسیری که مسئول فرایندی بوده‌ای، موثر ماندن کار ساده‌ای نیست. آن‌هم در زمانه‌ای که اطلاعات وآگاهی، قدرت تاثیر انسان را لحظه به لحظه جابجا می‌کنند.

متنا؛ مجله تصویری نفت و انرژی، به احترام آنان که در مسیر دشوار پیشرفت ماندگار هستند و برای بقای سرزمین، بقای مسیر روشن پیشرفت، برای آرزوهای بزرگ، برای کاردانان برای کارآمدان ...لبخندی همیشگی، لبخندی عمیق، لبخندی از سر رسیدن به آنچه مبارک است آرزو می‌کند.

کد خبر 318631

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =