منطقه ۸ عملیات؛ پیشتاز در صیانت از حریم خطوط لوله انتقال گاز

مدیر منطقه ۸ عملیات انتقال گاز از پیشتازی پرسنل عملیاتی این منطقه در پاکسازی حریم خطوط لوله خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت انتقال گاز ایران، فیروز خدایی در نشست کمیته حریم و پاکسازی ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم خطوط لوله گفت: همسو با عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و با پایش‌های ماهانه و نظارت مستمر، تجاوزهای مربوط به حریم خطوط لوله گاز در محدوده زیر پوشش این منطقه با کاهش چشمگیری روبه‌رو شده است.

وی با تاکید بر رعایت حریم خطوط لوله گاز و برخورد جدی با متجاوزان حریم، افزود: پاکسازی حریم خطوط لوله و جلوگیری از ساخت‌وسازهای غیر مجاز به منزله صیانت از سرمایه‌های ملی است و فراهم کردن حداقل ایمنی و سلامتی برای ساکنان جوار خطوط لوله فشار قوی، باید سرلوحه کارهایمان باشد.

مدیر منطقه ۸ عملیات انتقال گاز اظهار کرد: ضرورت دارد مسئولان با پایش‌های ماهانه، نظارت مداوم، اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی در حفظ و پاکسازی حریم خطوط لوله انتقال گاز کوشا باشند و با همکاری سازمان‌های مرتبط پیش از ساخت کامل بنا از تجاوزها به حریم جلوگیری کنند.

براساس این گزارش، در ادامه این نشست ضمن بررسی اقدام‌های انجام‌شده درباره حریم خطوط لوله، چالش‌های حریم و پاکسازی از ساخت‌وسازهای غیر مجاز با حضور رؤسای مراکز بهره‌برداری و خطوط لوله منطقه بحث و بررسی شد.

کد خبر 319225

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =