ساخت انبار و مخازن جدید ذخیره‌سازی فرآورده‌های نفتی

معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش بر اهمیت احداث انبارهای جدید نفت و مخازن‌ ذخیره‌سازی فرآورده‌های نفتی به‌عنوان مأموریت‌های جدید شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تأکید کرد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، جلیل سالاری در نشست با مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ضمن گفت‌وگو و تبادل‌نظر در زمینه مسائل مربوط به برنامه‌ریزی و تأمین و توزیع فرآورده‌های نفتی با مدیران و مسئولان این شرکت، گفت: امروز صندلی خدمت به مردم، در اختیار ماست و به آن تعهد داریم و تلاش می‌کنیم افزون بر تأمین سوخت هموطنان در سراسر کشور، با تأمین به‌موقع سوخت نیروگاه‌ها، چراغ هیچ خانه‌ای خاموش نباشد.

وی همچنین به اهمیت جایگاه سرمایه انسانی اشاره کرد و افزود: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های دقیق، زمینه ورود جوانان را برای تصدی مدیریت‌ها فراهم کنیم.  

در این نشست، کرامت ویس‌کرمی، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران ضمن تشریح عملکرد شرکت در حوزه‌های مختلف، به نقش مهم نیروی انسانی در پیشبرد اهداف شرکت اشاره کرد و از نیروی انسانی به‌عنوان اصلی‌ترین سرمایه سازمانی در شرکت ملی پخش نام برد.

کد خبر 321068

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =