سرپرست شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران منصوب شد

معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش طی حکمی فرهاد احمدی را به‌عنوان سرپرست شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران منصوب کرد.

به گزارش شانا، در متن حکم جلیل سالاری آمده است:

«نظر به تخصص، تعهد و تجارب جناب عالی، به موجب این حکم به‌عنوان «سرپرست شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران» منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و به‌کارگیری نیروهای کارآمد و متعهد و با اولویت دادن به موارد ذیل، در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید:

- همت و کار جهادی به‌منظور به‌کارگیری حداکثر توان داخلی جهت ساخت تجهیزات موردنیاز طرح‌ها و پروژه‌های شرکت.

- چابک‌سازی سازمان در راستای گام دوم انقلاب و اهداف شرکت از طریق پرورش نیروهای متخصص و انقلابی.

- بازنگری و تبیین برنامه‌های راهبردی و استراتژیک شرکت متناسب با شرایط و امکانات موجود.

- طراحی سیاست‌ها و روش‌های نوین مالی، برای تأمین منابع و روزآمدی فعالیت‌های مالی پروژه‌ها.

- همکاری موثر با مدیران عامل شرکت‌ها و طرح‌های پالایشی و پتروپالایشی جهت رفع موانع موجود و سرعت بخشیدن به اجرای این طرح‌ها.

- سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی برای انتقال تکنولوژی صاحبان لیسانس به‌منظور دستیابی به فناوری نوین به‌ویژه در طرح‌های جدید پالایشی.

- رعایت استانداردها و دستورعمل‌های فنی و مهندسی، الزامات بهداشت، ایمنی و زیست محیطی و روش‌های بازرسی فنی در کلیه فعالیت‌های اجرایی.

- ایجاد زیرساخت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری با تأکید بر فعالیت‌های پژوهشی و فناوری در جهت یکپارچه‌سازی اطلاعات و سیستم جامع مکانیزه مدیریت پروژه.

- مشارکت در اجرای طرح‌های پالایشی، پتروپالایشی و ظرفیت‌های ذخیره‌سازی برون‌مرزی.

در خاتمه با اغتنام از خدمات شایسته جناب آقای مهندس سعید ستاری در زمان تصدی سمت مزبور قدردانی نموده و برای ایشان صحت، سلامت و موفقیت مسئلت دارم.»

کد خبر 321355

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =