افزایش ۲۴ درصدی صادرات انواع پلیمر پتروشیمی تبریز/ طرح‌های توسعه‌ای جدید در دستور کار است

تولید انواع پلیمر شرکت پتروشیمی تبریز در ۶ ماه نخست امسال از مرز ۱۵۸ هزار تن گذشت و افزایش ۲۴ درصدی صادرات نسبت به دوره مشابه سال ۹۹ را محقق کرد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت پتروشیمی تبریز، این شرکت در ۶ ماه نخست امسال ۱۵۸ هزار تن انواع پلیمر تولید و افزایش ۲۴ درصدی صادرات نسبت به دوره مشابه سال ۹۹ را محقق کرده که این تداوم جهش تولید و صادرات محصولات در سایه استقرار راهبردی صحیح به نتیجه رسیده است.

بر اساس این گزارش، با افزایش ظرفیت تجهیزات و انجام طرح‌های توسعه‌ای شاهد افزایش میزان تولید و صادرات محصولات پلیمری در ۶ ماه نخست امسال در شرکت پتروشیمی تبریز بوده‌ایم. 

پتروشیمی تبریز در ادامه مسیر توسعه، احداث واحدهای اتیل‌بنزن و پلی‌استایرن را در دستور کار قرار داده است. به‌دنبال کمبود استایرن و وجود ظرفیت خالی در تولید محصولات پلی‌استایرنیکف توسعه واحدهای موجود اتیل‌بنزن و استایرن منومر با احداث واحدهای جدید در این مجتمع دنبال خواهد شد.

طرح‌های توسعه‌ای جدید در پتروشیمی تبریز در حالی کلید خورده است که شاهد مراحل تکمیلی اجرای طرح پلی‌پروپیلن با مقدار پیشرفت بیش از ۷۰ درصدی و آغاز عملیات ساختمان طرح پلی‌اتیلن سنگین ۳۱۰ هزارتنی در این شرکت هستیم.

کد خبر 321925

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =