توضیحات شرکت نفت و گاز پارس درباره درگذشت یکی از کارکنان

شرکت نفت و گاز پارس درباره علت مرگ یکی از کارکنان این شرکت در عسلویه توضیحاتی برای تنویر افکار عمومی ارائه داد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت نفت و گاز پارس، درگذشت همکار عزیزمان «جواد حاجت‌پور» کارمند شاغل در منطقه عسلویه شرکت نفت و گاز پارس وجودمان را مالامال از غم و اندوه کرده است و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم غفران‌ الهی و برای خانواده ایشان صبر جمیل مسئلت داریم.

ضمن عرض تسلیت به بازماندگان محترم مرحوم حاجت‌پور و ابراز تأسف و تألم عمیق از این ضایعه تلخ، انتشار اخباری به دور از واقعیت در فضای مجازی از علل این حادثه ناگوار، ما را بر آن داشت تا توضیحاتی را جهت تنویر افکار عمومی ارائه کنیم.

مرحوم جواد حاجت‌پور متولد سال ۱۳۶۲، دارای مدرک کارشناسی مدیریت امور گمرکی از دانشگاه علمی و کاربردی عسلویه، متأهل و دارای یک فرزند، به عنوان سرمهماندار در کمپ اقامتی شیرینو مشغول به کار بوده است.

بر اساس مستندات موجود، مجموع خالص دریافتی حقوق و مزایای شغلی مرحوم حاجت‌پور ماهانه نزدیک به ۱۰۰ میلیون ریال بوده و در آخرین پرداختی، حقوق شهریورماه خود را مطابق با ماه‌های گذشته در موعد مقرر از شرکت افق ماندگار جنوب (پیمانکار طرف قرارداد شرکت نفت و گاز پارس) دریافت کرده است، بنابراین به نظر می‌رسد علت وقوع این حادثه تلخ را نباید در حقوق پایین یا عوامل مربوط به محیط کار جست‌وجو کرد. شایان ذکر است مشارالیه زیر پوشش بیمه تأمین اجتماعی و بیمه تکمیلی بوده است.

با این حال، علت این ضایعه ناگوار از سوی مراجع ذی‌ربط در حال بررسی و ریشه‌یابی است و این شرکت خود را به ادای تمامی حق و حقوق قانونی به خانواده ایشان متعهد می‌داند.

ضمن عرض تسلیت دوباره به خانواده مرحوم حاجت‌پور و همکارانشان در منطقه عسلویه، برای دلجویی از بازماندگان همکار عزیز از دست رفته‌مان از هیچ کوششی دریغ نخواهد شد.

کد خبر 322774

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =