افزایش ۱۰۴ درصدی اجرای شبکه گاز در استان بوشهر

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر اعلام کرد که در نیمه نخست امسال ۲۱۹ کیلومتر شبکه گاز در این استان اجرا شد که با احتساب این مقدار، در مجموع ۷۸۸۵ کیلومتر شبکه گاز طبیعی در بوشهر اجرا شده است.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، مسلم رحمانی گفت: در ابتدای سال ۱۴۰۰ و طبق برنامه‌ریزی، این شرکت باید ۲۱۰ کیلومتر شبکه‌گذاری را تا پایان سال انجام می‌داد، اما با توجه به اینکه توسعه گازرسانی ایمن، پایدار و همراه با رضایتمندی حداکثری هدف نهایی این شرکت است، توانستیم فراتر از تعهد گام برداریم و ۲۱۹ کیلومتر شبکه‌گذاری اجرایی شد.

وی افزود: کارکنان این شرکت در قالب گروهی و عملیاتی وظایف خود را به بهترین شکل ممکن انجام دادند و در نیمه نخست امسال شاهد تحقق ۱۰۴ درصدی برنامه‌های مصوب سالانه این شرکت در زمینه شبکه‌گذاری گاز طبیعی بودیم. 

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر تصریح کرد: اکنون ۳۹ شهر از ۴۰ شهر و۴۵۳ روستای استان با نصب بیش از ۲۱۹ هزار انشعاب از گاز طبیعی بهره‌مند هستند.

رحمانی در پایان اظهار کرد: شرکت گاز استان بوشهر توانسته است تاکنون ۹۹.۰۲ درصد از خانوار شهری و ۹۸ درصد از خانوار روستایی را زیر پوشش گاز قرار دهد. 

کد خبر 324027

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =