تصویب آیین‌نامه‌های تأمین منابع مالی سرمایه‌گذاری‌های نفتی شتاب می‌گیرد

طرح تأمین منابع مالی از طریق تهاتر با هدف افزایش سرمایه‌گذاری در پروژه‌های زیربنایی در حوزه‌های نفت، نیرو و راه و شهرسازی، در نشست ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مطرح و مقرر شد برای تسریع در اجرای این طرح‌ها، مقررات و آیین‌نامه‌های لازم تهیه شود و به تصویب مراجع ذی‌صلاح برسد.

به گزارش شانا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، سیدابراهیم رئیسی، شامگاه دوشنبه (هشتم آذرماه) در نشست ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، اظهار امیدواری کرد که برنامه مولدسازی اموال مازاد دولت با همکاری همه دستگاه‌ها و قوای کشور هرچه سریع‌تر اجرایی شود.

رئیس‌جمهوری افزود: همه مدیران برای رفع کسری بودجه بدون آثار تورمی باید با وزارت اقتصاد و دارایی به‌منظور تأمین بوجه از این طریق همکاری کنند.

در این نشست، سیداحسان خاندوزی، وزیر امور اقتصاد و دارایی از راهکارهای پیشنهادی برای اجرای برنامه مولدسازی دارایی‌های دولت از طریق فروش اموال مازاد با هدف تأمین بخشی از منابع بودجه گزارش داد و مقرر شد برای برطرف شدن موانع فروش اموال مازاد دولت مجوزهای لازم دریافت شود.

در ادامه نشست ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، همچنین طرح تأمین منابع مالی از طریق تهاتر و با هدف افزایش سرمایه‌گذاری در پروژه‌های زیربنایی در حوزه‌های نفت، نیرو و راه و شهرسازی مطرح و مقرر شد برای تسریع در اجرای این طرح‌ها، مقررات و آیین‌نامه‌های لازم تهیه شود و به تصویب مراجع ذی‌صلاح برسد.

کد خبر 449624

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =