۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۷
  • کد خبر: 450003
گاز ۹۰ درصد مشترکان غرب تهران وصل شده است

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد که گاز ۹۰ درصد مشترکان غرب تهران که روز دوشنبه در پی آتش‌سوزی لوله فشار قوی گاز در منطقه شادآباد قطع شده بود، وصل شده است.

محمد عسگری در این باره به خبرنگار شانا گفت: شامگاه دوشنبه (۱۵ آذرماه) در پی این حادثه گاز حدود ۱۰ هزار مشترک قطع شده بود و اکنون تنها گاز ۱۰ درصد مشترکان وصل نشده که آنها نیز به‌زودی به شبکه متصل می‌شوند.

به گفته وی، عملیات تعمیر و ترمیم خطوط لوله در منطقه شادآباد انجام شده است و مأموران شرکت گاز برای وصل خطوط گاز مشترکان اقدام می‌کنند.

سخنگوی شرکت ملی گاز ایران افزود: اکنون گاز ۹۰ درصد مشترکان وصل شده و ۱۰ درصد باقیمانده نیز به این دلیل است که بعضی از مشترکان در منزل حضور ندارند و برای اتصال کل مشترکان یک آپارتمان یا مجتمع مسکونی همه مشترکان باید حضور داشته باشند که مأموران شرکت گاز شماره تلفن‌هایی در اختیار مشترکان قرار دادند که به محض اعلام حضور غایبان شبکه برقرار خواهد شد.

عسگری اعلام کرد که اکنون گاز حدود ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ مشترک قطع است.

به گزارش شانا، روز دوشنبه (۱۵ آذرماه) بر اثر اصابت بیل مکانیکی شهرداری تهران، خط لوله گاز فشار قوی در منطقه شادآباد در غرب تهران دچار حادثه و آتش‌سوزی شد که بر اثر آن گاز ۱۰ هزار مشترک قطع شد.

کد خبر 450003

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =