مدیریت مالی نفت مناطق مرکزی برای چهارمین سال پیاپی گزارش مطلوب دریافت کرد

مدیریت مالی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، از سال ۱۳۹۶ طی چهار سال پیاپی موفق به دریافت گزارش مطلوب از حسابرس و بازرس قانونی شرکت (سازمان حسابرسی) شده است.

به گزارش شانا به نقل از شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، جعفر فیض‌ثانی  با اشاره به دستاوردهای مهم این مدیریت با وجود شرایط سخت و ویروس همه‌گیر کرونا اظهار کرد: در سال‌های اخیر به‌واسطه مشکلات و چالش‌های ناشی از کمبود نقدینگی، تعیین تکلیف و وصول مطالبات شرکت از اهم برنامه‌های مدیریت امور مالی به‌شمار می‌روند.

وی درباره رفع گلوگاه‌های مالی گفت: در یک مورد خاص بیش از ۲ هزار نفر ساعت کار برای رفع مغایرت و تطبیق حساب‌های قرارداد توسعه ۱۶ میدان نفتی، انجام‌ شده است و بدون اینکه لطمه‌ای به پیشرفت پروژه در جریان توسعه میدان نفتی خشت وارد شود به ترتیب ۳۵۰ میلیارد ریال و ۱۴ میلیون یورو از بدهی‌های گذشته پیمانکار پروژه یادشده تعیین تکلیف و تسویه شد.

مدیریت مالی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران  اظهار کرد: حل ‌و فصل پرونده‌های مالیاتی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران تا پایان سال ۱۳۹۸ و پیگیری لوایح مرتبط با سال‌های گذشته که منجر به صدور رأی به نفع این شرکت شد، حدود ۳۰۰ میلیارد ریال در سرفصل‌های مالیات و عوارض بر ارزش‌ افزوده و عملکرد سال‌های پیشین از این شرکت کسر شده بود، در سال ۱۴۰۰ به‌ حساب شرکت ملی نفت ایران مسترد شد.

کد خبر 450005

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =