پیش‌ثبت‌نام بیش از ۶۰۰ شرکت در پانزدهمین نمایشگاه ایران‌پلاست

مدیر پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست از پیش‌ثبت‌نام بیش از ۶۰۰ مشارکت‌کننده داخلی برای حضور در نمایشگاه امسال خبر داد و گفت: نحوه ثبت‌نام قطعی و جانمایی به‌زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، ایوب بنوی پس از برگزاری نشست سیاست‌گذاری پانزدهمین نمایشگاه ایران‌پلاست که با حضور نمایندگان انجمن‌ها و تشکل‌ها برگزار شد با تأکید بر محوریت و مدیریت شرکت ملی صنایع پتروشیمی در برگزاری نمایشگاه ایران‌پلاست اظهار کرد: تاکنون استقبال خوبی از این رویداد مهم نمایشگاهی در مرحله پیش‌ثبت‌نام شده است و هفته آینده نحوه ثبت‌نام قطعی و جانمایی غرفه اعلام می‌شود.

وی با تأکید بر همکاری انجمن‌ها، تشکل‌ها و فعالان صنایع پایین‌دستی پتروشیمی در فرآیند سیاست‌گذاری نمایشگاه ایران‌پلاست، تصریح کرد: هماهنگی‌های لازم با سازمان‌ها و نهادهای ذی‌ربط در حال انجام است و با اطلاع‌رسانی هدفمند به‌دنبال تبیین دستاوردهای صنعت پلاستیک، پلیمر و صنایع وابسته در بالادست و پایین‌دست هستیم.

مدیر پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست با بیان اینکه معرفی دستاوردها، توانمندی‌ها و ارتقای ارتباط میان تولیدکنندگان و صنعتگران پایین‌دستی پتروشیمی با بخش بالادست فرصتی است که در این نمایشگاه تخصصی ایجاد می‌شود، گفت: تکمیل زنجیره ارزش با استفاده از توان داخلی، انتقال فناوری‌های پیشرفته در کنار تلاش برای ارزش افزوده بیشتر از اهداف اصلی برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی به‌شمار می‌رود و ایران‌پلاست نیز می‌تواند فرصتی برای ارائه توانمندی‌های صنایع بالادستی و پایین دستی پلیمری باشد.

بنوی افزود: دعوت از شرکت‌ها، تاجران و هیئت‌های خارجی در حال انجام است و انتظار می‌رود با توجه به کاهش شیوع کرونا در کشور و واکسیناسیون سراسری امسال تقاضاها برای حضور یا بازدید از سوی نمایندگان کشورهای مختلف افزایش یابد.

پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست از ۱۸ تا ۲۱ بهمن‌ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در چهار گروه مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه‌ساخته‌شده، ماشین‌آلات و تجهیزات و خدمات برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به صفحه رسمی نمایشگاه ایران‌پلاست (www.iranplast.ir) از اطلاعات یا فرآیند ثبت‌نام آگاه شوند.

کد خبر 450386

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =