همکاری‌های علمی و فنی مناطق نفت‌خیز جنوب و مدیریت اکتشاف گسترش می‌یابد

همکاری شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران در مطالعات با روش‌های نو و تبادل داده‌، دانش و تجربه برای انجام کارهای مشترک بین دو مجموعه به‌وسیله تشکیل کارگروه‌های فنی گسترش می‌یابد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، در نشست مشترک مدیران شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران روز چهارشنبه (هشتم دی‌ماه ۱۴۰۰) با حضور مدیران عامل این شرکت‌ها برگزار شد، نحوه توسعه همکاری بین دو مجموعه، انجام مطالعات با استفاده از روش‌های نو و تبادل داده‌، دانش و تجربه برای انجام کارهای مشترک بین دو مجموعه بررسی شد.

تعیین تکلیف، پیگیری و واگذاری میدان‌های کشف شده و تحویل به مناطق نفت‌خیز جنوب برای توسعه میدان‌ها، تشکیل کمیته ارتباطی بین مدیریت اکتشاف و معاونت زمین شناسی در زمینه بررسی میدان‌های اکتشافی، رفع ابهام‌ها بین میدان‌ها و تهیه پروپوزال درباره مخازن نامتعارف از جمله مسائلی بود که در این نشست بحث و بررسی شد.

در پایان این نشست بر داشتن برنامه مدون و علمی، لحاظ کردن پیوست اقتصادی در انجام فعالیت‌های مشترک، ارتباط مستمر و تشکیل نشست‌ها به‌صورت ماهانه برای تحقق اهداف مشترک، از سوی مدیران دو مجموعه تأکید شد.

کد خبر 451134

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =