نشست هم‌اندیشی با تشکل‌های کارفرمایی و آموزش رابطین بیمه‌ای برگزار شد

نشست هم‌اندیشی با تشکل‌های کارفرمایی و آموزش رابطین بیمه‌ای با هدف بررسی و رفع مشکلات بیمه‌ای کارکنان شرکت ملی حفاری ایران برگزار شد.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی حفاری ایران، این نشست با حضور سیدمحمد مرعشی، مدیرکل تأمین اجتماعی استان خوزستان، معاون و چند نفر از مسئولان این اداره کل، مدیر منابع انسانی و مشاور مدیرعامل شرکت، تعدادی از پیمانکاران نیروی انسانی و خدمات غذایی و رئیس هیئت مدیره کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایان شرکت‌های خدماتی‌، پشتیبانی و فنی مهندسی کشور، روز سه‌شنبه (۲۱ دی‌ماه) در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی ملی حفاری در اهواز برگزار شد.

محمود ممبینی، رئیس امور دعاوی شرکت ملی حفاری در حاشیه این نشست درباره اهداف تشکیل این نشست توضیح داد: این نشست با توجه به مشکلات بیمه‌ای و پیگیری‌های مکرر برای رفع آنها و به‌منظور تعامل و همکاری، امور حقوقی و پیمان‌های شرکت با هدف کم کردن دغدغه کارکنان و آشنایی رابطین بیمه سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد.

وی گفت: در این نشست پس از بحث و بررسی مشکلات و تبادل‌نظر به‌منظور رفع آنها و طرح پرسش و پاسخ از سوی حاضران، مقرر شد ظرف یک ماه آینده از طرف تأمین اجتماعی استان کمیته‌ای اختصاصی برای پیگیری مسائل بیمه‌ای شرکت ملی حفاری ایران تشکیل و ضمن هم افزایی، راهکارهای مناسب برای رفع اشکال‌ها تبیین شود.

کد خبر 451750

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =