امضای ۵ تفاهم‌نامه بین پارک فناوری پردیس و پتروشیمی‌ها

پارک فناوری پردیس و شرکت‌های پتروشیمی با هدف توسعه همکاری‌ها پنج تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش شانا به نقل از پارک فناوری پردیس، احمد عسگری، مدیرکل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری پارک فناوری پردیس گفت: با هدف توسعه بازار محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان سراسر کشور، همچنین پیاده‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان در صنعت پتروشیمی و گسترش فعالیت‌های فن‌بازار تخصصی صنعت پتروشیمی، همکاری بسیاری با این صنعت داریم.

وی افزود: به این منظور، هم‌زمان با برگزاری سومین نمایشگاه و همایش حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، پنج تفاهم‌نامه همکاری بین پارک فناوری پردیس و شرکت‌های پتروشیمی مرجان، پتروشیمی بندر امام، مدیریت توسعه صنایع پتروشیمی، پتروشیمی تندگویان و اویکو (شرکت راه‌اندازی و بهره‌برداری صنایع نفت) امضا شد.

مدیرکل سرمایه‌گذاری و بومی‌سازی فناوری پارک فناوری پردیس ادامه داد: هدف اصلی این تفاهم‌نامه‌ها ایجاد زیرساخت همکاری دوجانبه برای تأمین اقلام راهبردی مورد نیاز این شرکت‌ها با استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان است، همچنین با امضای این تفاهم‌نامه‌ها شرکت‌های دانش‌بنیان امکان حضور در بازارهای این شرکت‌های پتروشیمی را خواهند داشت.

عسگری تصریح کرد: حمایت از تست‌های میدانی محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان، تسهیل ورود شرکت‌های دانش‌بنیان در فهرست بلند (وندورلیست) شرکت‌های پتروشیمی و امضای قراردادهای بومی‌سازی از دیگر محورهای این تفاهم‌نامه‌هاست.

کد خبر 454104

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =