۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۴
  • کد خبر: 456769
رویداد کارآفرینی تقاضامحور شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس

شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس هم‌زمان با بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی رویداد کارآفرینی تقاضامحور را با هدف شناسایی شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار کرده است.

به گزارش شانا به نقل از شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس، علیرضا جعفرپور، مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس اظهار کرد: با توجه به مزین شدن سال ۱۴۰۱ توسط مقام معظم رهبری به نام «تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین»، به همت همکارانم در شرکت نفت ستاره خلیج فارس با هدف شناسایی شرکت‌های دانش‌بنیان برای حفظ و ارتقای ظرفیت تولید، رویداد کارآفرینی تقاضامحور را برگزار کرده‌ایم.

وی افزود: توسعه همکاری صنایع بالادستی با شرکت‌های دانش‌بنیان رسالتی اساسی به شمار می‌رود که نیازمند نگاهی ویژه است و بهره‌گیری از دانش و نوآوری مجموعه‌های علمی که بیشتر از جوانان کوشا و مستعد کشور تشکیل‌ شده‌اند، می‌تواند اعتلای هرچه بیشتر صنایع و خودکفایی کشور در زمینه‌های مختلف را رقم بزند.

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس ادامه داد: همسو با این هدف هم‌زمان با بیست‌و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی رویداد کارآفرینی تقاضامحور را با هدف شناسایی، گسترش همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان کشور و حمایت از تولید داخل برگزار کردیم.

جعفرپور اظهار کرد: پس از ارزیابی نیازهای مختلف شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس برای حفظ و ارتقای ظرفیت تولید فرآورده‌ها، با ارائه کتاب نیازهای فناورانه این شرکت در نمایشگاه  بین‌المللی نفت نیازمندی‌ها را معرفی و ظرفیت دانش‌بنیان‌ها را شناسایی کردیم.

وی یادآور شد: در این کتاب به تفکیک نیازهای شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در زمینه‌های خدمات فنی و مهندسی، عملیات بهره‌برداری، نگهداری و تعمیرات، برق، ابزار دقیق، سیستم کنترل، فناوری اطلاعات و ارتباطات، علوم داده، ایمنی، بهداشت، محیط‌ زیست و پژوهش و توسعه معرفی شده است که راهی آسان را پیش روی شرکت‌های دانش‌بنیان برای توسعه همکاری با بزرگ‌ترین پالایشگاه میعانات گازی جهان قرار می‌دهد.

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در پایان گفت: از همه شرکت‌های دانش‌بنیان دعوت می‌شود طی زمان برگزاری نمایشگاه تا تاریخ ۲۶ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱، با مراجعه به غرفه شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در سالن ۵ نمایشگاه‌ توانمندی‌های خود برای توسعه همکاری با این مجموعه عظیم نفتی را اعلام کنند.

کد خبر 456769

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =