پژوهشگاه صنعت نفت ۳۰ قرارداد و تفاهم‌نامه امضا کرد

پژوهشگاه صنعت نفت با امضای ۳۰ قرارداد، توافق‌نامه و تفاهم‌نامه به‌کار خود در بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی پایان داد.

به گزارش شانا به نقل از پژوهشگاه صنعت نفت، در چهار روز برگزاری نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ۳۰ قرارداد و تفاهم‌نامه میان پژوهشگاه صنعت نفت و شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه امضا شد که این موضوع در سال‌های اخیر از نظر تعداد و ارزش تفاهم‌نامه‌ها و قرارداد، بی‌سابقه بوده است.

پژوهشگاه صنعت نفت همسو با شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری انتخاب شده‌، حرکت و تلاش کرده است جایگاه شرکت‌های دانش‌بنیان را بیش از پیش به فعالان حوزه پژوهش و صنعت نفت معرفی کند.

بر همین اساس بخش قابل‌توجهی از این تفاهم‌نامه‌ها و قراردادها با شرکت‌های دانش‌بنیان در ایام نمایشگاه امضا شد و این موضوع را می‌توان همسو با سیاست‌های کلان کشور و اهداف صنعت عظیم نفت دانست.

بر پایه این گزارش، بسیاری از قراردادها و تفاهم‌نامه‌هایی که در ایام نمایشگاه از سوی مدیران پژوهشگاه صنعت نفت امضا شد نخستین‌های ساخت داخل یا توسعه فناوری در صنعت نفت را رقم خواهد زد.

پژوهشگاه صنعت نفت در ایام نمایشگاه ۶ قرارداد، ۱۸ تفاهم‌نامه و ۶ توافق‌نامه را با شرکت‌های دانش‌بنیان، مراکز پژوهشی و دانشگاه‌ها امضا کرد.

کد خبر 457236

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =