۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۰
  • کد خبر: 457264
قیمت بنزین افزایش نمی‌یابد

سخنگوی دولت با رد خبر افزایش قیمت بنزین گفت: منظور رئیس‌جمهوری از گرفتن تصمیم‌های سخت اقتصادی، خصوصی‌سازی و مبارزه با رانت‌خواران بود نه افزایش قیمت بنزین یا دیگر حامل‌های انرژی.

به گزارش شانا به نقل از ایرنا، علی بهادری‌جهرمی درباره اینکه آیا دولت برنامه یا تصمیمی برای افزایش قیمت بنزین یا دیگر فرآورده‌های نفتی در دستور کار دارد، گفت: خیر، دولت هیچ‌گونه تصمیم یا حتی برنامه‌ای برای افزایش قیمت بنزین یا دیگر فرآورده‌های نفتی ندارد.

وی در پاسخ به این پرسش که منظور رئیس‌جمهوری از گرفتن تصمیم‌های سخت اقتصادی چه بود، افزود: سخنرانی رئیس‌جمهوری در نخستین رویداد بین‌المللی خصوصی‌سازی در اقتصاد ایران و مرتبط با مسئله خصوصی‌سازی بود و به شکل شفاف هم نسبت به لزوم گرفتن تصمیم‌های سخت و جدی در مقابله با رانت‌خوارانی که سال‌ها حقوق مردم را پایمال کرده‌اند بیان کرد.

سخنگوی دولت تصریح کرد: این صحبت پیش از این هم مطرح و تأکید شده بود به‌جای برخورد صرف با مفسد باید ریشه فساد خشکانده شود و زمینه‌های فسادزا از بین برود.

بهادری‌جهرمی اظهار کرد: از آنجا که برخورد قضایی صرف به‌تنهایی نمی‌تواند راه‌حل برخورد با مفاسد باشد، رئیس‌جمهوری این موضوع را مطرح کرد.

کد خبر 457264

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =