اهتمام جدی صنعت نفت برای محرومیت‌زدایی

مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور مناطق محروم نفتی و گازی با تأکید بر رویکرد مثبت مدیران بالادستی صنعت نفت، گفت: مجموعه وزارت نفت، برای حل مشکلات مناطق محروم با اولویت مناطق نفتی و گازی اهتمام جدی دارد.

به گزارش شانا، حسین ملک میرزایی با حضور در ستاد شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق و پیش از بازدید میدانی مناطق عملیاتی و مناطق محروم، بر رویکرد مثبت مدیران بالادستی صنعت نفت در بحث محرومیت‌زدایی تأکید کرد و اولویت در محرومیت‌زدایی را با مناطق نفتی و گازی محروم دانست.

وی با اشاره به قدرت و اقتدار ایران اسلامی به‌عنوان یک نظام جریان‌ساز و مستقل در جهان، این عظمت و شکوه را حاصل رشادت‌های شهدا و ایثارگران خواند و افزود: در بعضی از نقاط کشور محرومیت‌هایی نیز وجود دارد و مردم نیز مطالباتی از صنعت نفت دارند و تنها با علم، همت، تلاش و کار جهادی می‌توان در عرصه محرومیت‌زدایی موفق بود.

مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور مناطق محروم نفتی و گازی ادامه داد: خوشبختانه اکنون رویکرد مدیران بالادستی صنعت نفت به‌ویژه مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در بحث محرومیت‌زدایی بسیار مثبت است و اولویت نیز با محرومیت‌زدایی در مناطق نفتی و گازی است.

ملک میرزایی تصریح کرد: با توجه به شرایط و گزارش‌های مطرح‌شده شهرستان سرخس دارای شرایط خاصی است و باید در حوزه کارکنان و خانواده‌ها و همین‌طور مردم این شهرستان گام‌های اساسی برداشت تا ان‌شاءالله، بتوانیم گرد محرومیت را هم از سرخس و هم از دیگر مناطق نفتی و گازی بزداییم.

وی به همراه مدیرعامل و مدیران شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق با حضور در مسجد شهرک نفت و دیدار با کارکنان و خانواده کارکنان در شهرک نفت ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع همکاران شرکت شرق، پیام گرم و صمیمی و خداقوت دکتر خجسته‌مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران را به کارکنان خدوم و جهادگر و خانواده‌ها در مجموعه نفت و گاز شرق ابلاغ کرد.

 مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور مناطق محروم نفتی و گازی در این بازدید، با فرماندار، نخبگان، مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه سرخس و گروه‌های جهادی دیدار و با حضور در روستاهای محروم در خلال بررسی و اطلاع از مشکلات اظهار کرد: مجموعه وزارت نفت و به‌ویژه وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، برای حل مشکلات مناطق محروم نفتی و گازی در کنار کار تولید و صیانت از تأسیسات اعتقاد راسخ دارند و مجموعه وزارت نفت تاکنون نیز توانسته است، خدمات ارزنده‌ای را در این رابطه داشته باشد.

فرشید خیبری، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق نیز در دیدار با مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور مناطق محروم نفتی و گازی، موقعیت جغرافیایی و جایگاه شرکت شرق و مخازن گازی زیر پوشش، همچنین ویژگی‌های شهرستان سرخس از جنبه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، موقعیت جغرافیایی، اقلیم و مباحث مرتبط را تشریح و بخشی از اقدام‌های انجام‌شده از سوی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز شرق را یادآور شد.

کد خبر 458514

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =