بومی‌سازی دانش فنی و تولید تجهیزات، افتخار و عزت ملی است

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: بومی‌سازی دانش فنی، تولید کاتالیست‌ها و تجهیزات مورد استفاده در صنعت پتروشیمی سبب افتخار و عزت ملی است.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مرتضی شاهمیرزایی در مجمع عمومی عادی شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی با تأکید بر حمایت از این شرکت دانش‌بنیان اظهار کرد: این شرکت با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و متخصص نقش مهمی در توسعه صنعت پتروشیمی ایران دارد.

وی افزود: فعالیت‌های شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی باید هدفمند و همسو با روند جهانی توسعه صنعت پتروشیمی باشد. در این مسیر شرکت ملی صنایع پتروشیمی آماده هرگونه، حمایت، همکاری و تعامل است.

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی با بیان اینکه باید وابستگی صنعت پتروشیمی در زمینه تأمین دانش فنی و کاتالیست‌ها به شرکت‌های خارجی کاهش یابد، گفت: داخلی‌سازی نیازهای صنعت پتروشیمی سبب افتخار و عزت ملی است و باید از تمامی ظرفیت‌های موجود برای تأمین نیازها استفاده کرد که پیامد آن افزون‌ بر تأمین نیاز شرکت‌ها، اشتغال‌زایی و ارزآوری نیز خواهد بود. 

مجمع عمومی سالانه شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی به ریاست معاون مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و با حضور هیئت مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی، هیئت مدیره شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی و دیگر اعضا برگزار شد.

در این مجمع در اجرای ماده ۱۰۱ قانون تجارت و ماده ۸ اساسنامه سازمان، مجمع عمومی عادی شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی برای رسیدگی به ترازنامه، صورت حساب سود و زیان و عملکرد سال تشکیل و گزارش عملکرد از سوی حسابرس مستقل و بازرس قانونی قرائت شد.

در این نشست مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی، عملکرد هیئت مدیره و شرکت را در سال ۱۴۰۰ و برنامه‌های آینده را مطرح کرد، همچنین در پایان این نشست تصمیم‌ها و تکالیف مجمع به تصویب اعضا رسید.

کد خبر 458818

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =