خلق ثروت و ایجاد ارزش‌افزوده در ایلام با بهره‌برداری از پتروشیمی ارغوان‌گستر

عضو هیئت مدیره پترول گفت: با بهره‌برداری از پتروشیمی ارغوان‌گستر ایلام، زمینه خلق ثروت و ایجاد ارزش افزوده در ایلام فراهم خواهد شد.

به گزارش شانا به نقل از پتروشیمی ارغوان‌گستر ایلام، آیین معارفه وحید نام‌نیک، سرپرست پتروشیمی ارغوان گستر ایلام با حضور علی علیرضانژاد، عضو هیئت مدیره و مدیر ارشد پترول برگزار شد.

علیرضانژاد در این آیین با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر با بیان اینکه وحید نام‌نیک با داشتن بیش از ۱۷ سال سابقه مدیریتی نیروی جوانی به‌شمار می‌آید و اجرای پروژه‌ها و بهره‌برداری‌های متفاوتی را در کارنامه خود دارد، افزود: تغییرات جزء جدایی‌ناپذیر مدیریت در کشور است.

وی اظهار امیدواری کرد که با روحیه جهادی و تلاش مضاعف، طرح ارغوان گستر ایلام در حداقل زمان ممکن به بهره‌برداری برسد.

عضو هیئت مدیره پترول با اشاره به اینکه راه‌اندازی این طرح تولیدی پلی‌پروپیلن به عنوان مصرف‌کننده خوراک پتروشیمی ایلام، کمک شایانی به حل مشکلات بارگیری پروپیلن و خوراک بین مجتمعی خواهد کرد، گفت: با بهره‌برداری پتروشیمی ارغوان گستر ایلام زمینه خلق ثروت و ایجاد ارزش افزوده در ایلام فراهم خواهد شد.

پیشرفت ۷۳ درصدی پلی‌پروپیلن ارغوان‌گستر ایلام

وحید نام‌نیک، سرپرست پتروشیمی ارغوان‌گستر ایلام نیز در این آیین با قدردانی از تلاش‌های مدیران پیشن این شرکت اظهار کرد: تمام تلاش خود را خواهیم کرد که با کمک نیروی‌های جوان و باتجربه، طرح پتروشیمی ارغوان‌گستر ایلام پس از رفع موانع در کمترین زمان به بهره‌برداری برسد.

وی ادامه داد: شرکت ارغوان‌گستر ایلام با ظرفیت تولید ۱۵۰ هزار تن پلی‌پروپیلن و قابلیت تولید ۴۵ گرید مختلف پلی‌پروپیلن به‌عنوان یک پروژه سازگار با محیط‌زیست با ۷۳ درصد پیشرفت فیزیکی یکی از طرح‌های زیرمجموعه پترول و هلدینگ خلیج‌فارس است.

شایان ذکر است وحید نام‌نیک متولد استان خوزستان، شهرستان بهبهان و دارای دو مدرک کارشناسی شیمی کاربردی و مهندسی شیمی و کارشناسی ارشد مهندسی شیمی است. همچنین نام‌نیک دکترای مدیریت کسب‌وکار (DBA) را نیز کسب کرده است. او ابتدا به‌عنوان یک کارشناس در پتروشیمی غدیر جذب شد و همه پست‌های فنی، مدیریتی و سرانجام مدیرعاملی را در این شرکت در کارنامه کاری خود ثبت کرد.

حضور در طرح پتروشیمی گچساران به‌عنوان یکی از مدیران ارشد و مدیرعاملی شرکت‌های نیروکلر اصفهان و پتروشیمی پلی‌استایرن انتخاب از دیگر سوابق کاری نام‌نیک است.

کد خبر 460841

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =