نشست بررسی طرح‌ها و پروژه‌های شرکت ملی نفت ایران برگزار شد

وزیر نفت در نشست بررسی طرح‌ها و پروژه‌های شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه برای تأمین امنیت کشور باید در اجرای طرح‌ها و پروژه‌های توسعه‌ای شتاب داشته باشیم، گفت: ضرورت تأمین انرژی به‌ویژه در فصل سرد نیازمند کار جهادی و استفاده از حداکثر توان به‌ویژه در حوزه مدیریتی است.

به گزارش خبرنگار شانا، جواد اوجی در نشستی با محسن خجسته‌مهر، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، مدیران ستادی و عامل شرکت‌های تابع شرکت ملی نفت ایران و مجریان طرح‌ها و پروژه‌های این شرکت که صبح امروز (دوشنبه، ۱۶ آبان‌ماه) برگزار شد، ضمن بررسی وضعیت طرح‌های در دست اجرای شرکت، دستورهای لازم برای تسریع در اجرای طرح‌ها را صادر کرد.

در این نشست مدیران عامل یا نمایندگان شرکت‌های تابع شرکت ملی نفت ایران از جمله نفت مناطق مرکزی ایران، مهندسی و توسعه نفت، نفت و گاز پارس به ارائه جزئیات پیشرفت طرح‌های توسعه‌ای خود پرداختند.

اوجی ضمن پرسش درباره نحوه اجرای طرح‌ها و زمان‌بندی اجرای پروژه‌ها، به‌منظور اجرای زودتر برخی طرح‌ها ضمن ارائه راه‌کارها، دستورهایی را برای اجرا ابلاغ کرد.

وی با بیان اینکه برای جبران ناترازی گاز در فصل سرد باید اقدام‌های جهادی انجام شود، گفت: انتظار می‌رود مدیران در کنار انجام وظایف تکلیفی، فعالیت‌های بیشتری را برای خدمت‌رسانی و جلوگیری از ایجاد مشکل در تأمین امنیت انرژی کشور ایفا کنند.

کد خبر 464021

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =