آغاز عملیات پیش‌راه‌اندازی پالایشگاه ان‌جی‌ال ۳۱۰۰ دهلران

مدیرعامل گروه اویک با تشریح آخرین پیشرفت‌ پالایشگاه ان‌جی‌ال ۳۱۰۰ دهلران از ورود برق، نصب تجهیزات سنگین و آغاز عملیات پیش‌راه‌اندازی در این پروژه خبر داد.

به گزارش شانا به نقل از گروه اویک، محمدجواد شمس با تأکید بر سرعت گرفتن روند پیشرفت پروژه ان‌جی‌ال ۳۱۰۰ دهلران در ماه‌های اخیر و اجرای آزمون مخازن و لوله‌ها، کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق و تست تجهیزات برقی اظهار کرد: با تلاش شبانه‌روزی، برق ۱۱ کیلوولت این پروژه، ۳۰ آبان‌ماه از طریق استقرار و راه‌اندازی یک دستگاه ترانسفرماتور تأمین و نخستین گام برای آغاز عملیات پیش راه‌اندازی برداشته شد.

وی همچنین از حمل و نصب برج‌های دی متانایزر به‌عنوان بلندترین تجهیز کارخانه با طول حدود ۶۰ متر و وزن ۱۷۵ تن خبر داد که وظیفه جداسازی متان را در واحد ۴۰۰ به‌عهده دارد.

مدیرعامل گروه اویک نصب دیگر تجهیزات سنگین‌وزن مانند خشک‌کن‌ها، کمپرسورهای واحدهای ۱۱۰، ۱۲۰، ۵۰۰ و فلرهای LP-HP را از دیگر اقدام‌های انجام‌شده در هفته‌های گذشته دانست و تأکید کرد: با نصب این تجهیزات و تمرکز بر تکمیل، آزمون و پیش‌راه‌اندازی تجهیزات تولید بخار، امیدواریم به‌زودی واحد یوتیلیتی مجتمع نیز راه‌اندازی شود.

شمس با بیان اینکه عملیات اجرا و آزمون لوله‌ها در مراحل پایانی قرار دارد، گفت: در بخش سیویل، ساختمان‌ها، سازه‌های فلزی و مخازن نیز فعالیت‌های اجرایی رو به پایان است و انتظار می‌رود تا پایان امسال همه فعالیت‌های این بخش‌ها به‌طور کامل تکمیل شود.

وی با قدردانی از تلاش‌ها و کوشش‌های انجام‌شده در همه سطوح فنی، اجرایی و پشتیبانی گروه اویک اظهار امیدواری کرد با تداوم روند اجرایی منطبق با اهداف برنامه‌ریزی‌شده، اهداف پروژه در زمان‌های پیش‌بینی‌شده به ثمر برسد.

کد خبر 465145

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =