شرکت پالایش نفت تهران ۴ تفاهم‌نامه پژوهشی امضا کرد

شرکت پالایش نفت تهران چهار تفاهم‌نامه با دانشگاه آزاد اسلامی، شرکت فناوران شریف، دانشگاه علم و صنعت و پارک فنآوری پردیس امضا کرد.

به گزارش خبرنگار شانا، شرکت پالایش نفت تهران، چهارشنبه (۲۳ آذرماه) در حاشیه نخستین کنفرانس و نمایشگاه مدیریت فناوری محصولات دانش‌بنیان در صنعت نفت چهار تفاهم‌نامه با دانشگاه آزاد اسلامی، شرکت فن‌آوران شریف، دانشگاه علم و صنعت و پارک فناوری پردیس امضا کرد.

تفاهم‌نامه همکاری‌های متقابل دانش‌بنیان و فناورانه از سوی حامد آرمان‌فر، مدیرعامل پالایشگاه تهران، محمد خزائی، رئیس هیئت مدیره شرکت پالایش نفت تهران و سید عظیم حسینی، ریاست دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب امضا شد.

موضوع این تفاهم‌نامه استفاده از خدمات فناورانه و نوآورانه گروه روباتیک دانشگاه برای ساخت روبات لایروبی برای لایروبی مخازن نفت خام است، مدت زمان اعتبار این تفاهم‌نامه از تاریخ امضا به ‌مدت یک سال بوده و در صورت رضایت‌مندی دو طرف، قابل تمدید است.

تفاهم‌نامه همکاری با شرکت فناوران شریف

تفاهم‌نامه همکاری‌های متقابل دانش‌بنیان و فناورانه میان حامد آرمان‌فر، مدیرعامل پالایشگاه تهران، محمد خزائی، رئیس هیئت مدیره شرکت پالایش نفت تهران و رضا هژبری به نمایندگی از شرکت دانش‌بنیان فناوران سامانه‌های راهبردی شریف امضا شد.

موضوع تفاهم‌نامه همکاری‌های متقابل در زمینه استفاده از خدمات فناورانه و بومی‌سازی فناوری‌های نوین و پیشرفته برای احداث پایلوت یک تن تولید روزانه کربن دی سولفید به‌عنوان ماده راهبردی صنایع لاستیک‌سازی با استفاده از گوگرد تولیدی  پالایشگاه تهران برای تکمیل زنجیره ارزش گوگرد است، مدت زمان اعتبار این تفاهم‌نامه از تاریخ امضا یک سال بوده و در صورت رضایت‌مندی دو طرف، قابل تمدید است.

همکاری پژوهشی با دانشگاه علم و صنعت

تفاهم‌نامه همکاری‌های متقابل دانش‌بنیان و فناورانه از سوی حامد آرمان‌فر، مدیرعامل پالایشگاه تهران، محمد خزائی، رئیس هیئت مدیره شرکت پالایش نفت تهران و بیژن محمدی به نمایندگی از دانشگاه علم و صنعت امضا شد.

موضوع تفاهم‌نامه همکاری‌های متقابل در زمینه استفاده از خدمات فناورانه و نوآورانه برای احداث پایلوت یک تن تولید روزانه کربن دی سولفید به‌عنوان ماده راهبردی صنایع لاستیک‌سازی با استفاده از گوگرد تولیدی پالایشگاه تهران برای تکمیل زنجیره ارزش گوگرد است، مدت زمان اعتبار این تفاهم‌نامه از تاریخ امضا به ‌مدت یک سال است و در صورت رضایت‌مندی دو طرف، قابل تمدید است.

تفاهم با پارک فناوری پردیس

تفاهم‌نامه همکاری‌های متقابل دانش‌بنیان و فناور از سوی حامد آرمان‌فر، مدیرعامل پالایشگاه تهران، محمد خزائی، رئیس هیئت مدیره شرکت پالایش نفت تهران و سید علی هزاوه، معاون امور فناوری پارک فناوری پردیس امضا شد.

موضوع تفاهم‌نامه همکاری‌های متقابل در زمینه ساخت آنالایزرهای گازی برای نصب روی دودکش کوره‌های فرآیندی، طراحی و ساخت سیستم دور متغیر کردن الکتروموتورهای فن‌های هوایی و الکتروموتور پمپ‌ها، همچنین ساخت فلومیتر التراسونیک برای خط فلر پالایشگاه است.

امضای این تفاهم‌نامه با هدف رفع نیازهای فناورانه پالایشگاهی با استفاده از ظرفیت‌های دانش‌بنیان است و مدت زمان اعتبار آن از تاریخ امضا به ‌مدت یک سال و در صورت رضایت‌مندی دو طرف، قابل تمدید است.

کد خبر 466070

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =