پایانه‌های نفتی ایران در خط مقدم جبهه اقتصادی صنعت نفت قرار دارد

سرپرست شرکت پایانه‌های نفتی ایران تأکید کرد: شرکت پایانه‌های نفتی ایران در خط مقدم جبهه اقتصادی کشور قرار دارد و همکاران مدیریت عملیات در کنار دیگر اداره‌ها در شرایط تحریمی، خوش درخشیده‌اند.

به گزارش شانا به نقل از شرکت پایانه‌های نفتی ایران، عباس غریبی در این نشست گفت: شرکت پایانه‌های نفتی ایران به‌عنوان یک سازمان مأموریت‌گرا، با وجود چالش‌ها و تنگناها و تحریم‌های بین‌المللی، توانسته است مأموریت اصلی و وظایف محوله در حوزه‌های ذخیره‌سازی، صادرات نفت‌خام و میعانات گازی کشور را به‌ نحو ایمن، به‌موقع و با رعایت الزام‌ها و استانداردها انجام دهد.

وی موفقیت‌ها را نتیجه توانمندی، تلاش و تعهد کارکنان شرکت پایانه‌های نفتی ایران و حمایت و پشتیبانی اثربخش شرکت ملی نفت ایران دانست و افزود: تلاش شرکت این است بتوانیم بهتر و موفق‌تر از سال‌های گذشته نقش کلیدی خود را به‌عنوان یک مجموعه چابک، توانمند و متعالی، با تأمین رضایت پایدار مشتریان، سهامداران و ذی‌نفعان کلیدی ایفا کنیم.

سرپرست شرکت پایانه‌های نفتی ایران افزود: شرکت پایانه‌های نفتی ایران در خط مقدم جبهه اقتصادی کشور قرار دارد و همکاران مدیریت عملیات در کنار دیگر اداره‌ها در شرایط تحریمی، خوش درخشیده‌اند و مأموریت اصلی شرکت را که دریافت، ذخیره‌سازی، اندازه‌گیری، صادرات نفت‌خام و میعانات گازی کشور است به‌صورت جهادی، با رعایت استانداردها، سلامت و ایمن انجام می‌دهند.

در ادامه سیدمحمدجواد موسوی، رئیس پایانه نفتی خارک اظهار کرد: شرکت پایانه‌های نفتی ایران با تلفیق دو صنعت مهم و راهبردی نفت و دریانوردی، مأموریت‌های مهم کشور در حوزه دریافت، ذخیره‌سازی، واردات و صادرات نفت‌خام و میعانات گازی و فرآورده‌های نفتی را با بهره‌گیری از خلاقیت، پویایی و کارآمدی نیروهای متعهد، با تجربه و دارای روحیه ایثار و جانفشانی انجام می‌دهد.

وی تصریح کرد: پیشگامی در عرصه جنگ اقتصادی به‌عنوان موهبتی الهی در اختیار کارکنان شرکت پایانه‌های نفتی ایران و به‌طور ویژه متخصصان در عملیات صادرات و عملیات دریایی قرار گرفته تا برای اعتلا و سربلندی کشور تلاش کنند.

حمیدرضا شاهدوست، مدیر عملیات، سیدابراهیم حسینی، رئیس عملیات صادرات نفت خارک، ابراهیم گاموری، رئیس عملیات دریایی و کارشناسان در این نشست به بیان دغدغه‌ها و مسائل حوزه عملیات پرداختند.

مسائل و چالش‌های حوزه مدیریت عملیات شرکت در نشستی با حضور سرپرست شرکت پایانه‌های نفتی ایران، مدیر عملیات، رئیس پایانه نفتی خارک، رؤسا و کارشناسان عملیات صادرات و عملیات دریایی بررسی شد.

کد خبر 468867

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =