صنعت نفت در خط مقدم جبهه اقتصادی است/ تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به تلاش شبانه‌روزی کارکنان نفت برای اعتلای ایران گفت: صنعت نفت در خط مقدم جبهه اقتصادی فعال است.

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی نفت ایران، محسن خجسته‌مهر، در حاشیه برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن هم‌زمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: مردم ایران هر ساله در راهپیمایی ۲۲ بهمن که نماد حماسه و پیروزی است در یک رویداد باشکوه حضور می‌یابند تا با آرمان‌های انقلاب و شهدا تجدید میثاق کنند.

وی افزود: همکاران ما در صنعت نفت همچون روزهای آغازین در بهمن ۵۷ در جبهه اقتصادی و صف مقدم جهاد اقتصادی همراه با مردم ایران در صحنه هستند.

معاون وزیر نفت تصریح کرد: بهمن ۱۴۰۱ خیلی متفاوت‌تر از سال‌های قبل است. برای اینکه به‌طور مشخص در سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ به دستاوردهای خوبی در شرکت ملی نفت ایران رسیدیم و تصمیم‌های ارزشمندی برای توسعه همه‌جانبه و متوازن گرفتیم.

خجسته‌مهر افزود: تولید حداکثری نفت و گاز، افزایش صادرات، توسعه میدان‌های مشترک، حمایت از دانش‌بنیان‌ها و ساخت داخل و...از جمله موفقیت‌هایی است که کارکنان پرتلاش شرکت ملی نفت ایران در یک سال گذشته محقق کرده‌اند و به امید خدا این مسیر توسعه با تمام توان ادامه خواهد یافت.

کد خبر 468940

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =