۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۳
  • کد خبر: 469283
فراخوان جشنواره بین‌المللی عکس پارس منتشر شد

نخستین دوره جشنواره بین‌المللی عکس پارس با برنامه‌ریزی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برگزار می‌شود.

به گزارش شانا به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه پارس، نخستین دوره جشنواره بین‌المللی عکس پارس با برنامه‌ریزی مدیریت روابط عمومی و تشریفات سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و فدراسیون بین‌المللی هنر عکاسی (فیاپ) برگزار می‌شود.

سیدمحمدباقر یوسف‌زاده، مدیر روابط عمومی و تشریفات سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با اشاره به حمایت مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارس و روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران از برگزاری این رویداد و تصویب آن در شورای فرهنگی این سازمان گفت: همسو با ایفای نقش مسئولیت اجتماعی در زمینه حمایت از فرهنگ و هنر و با هدف توسعه هنر عکاسی، حمایت از جوانان مستعد و هنرمند، همچنین معرفی ظرفیت‌های منطقه ویژه پارس، این جشنواره برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: نخستین دوره این رویداد در سه بخش «صنعت نفت»، «خانواده»، «محیط زیست و گردشگری» برگزار می‌شود و عکاسان و هنرمندان می‌توانند تا پایان امسال آثار خود را برای حضور در جشنواره ارسال کنند.

دبیر نخستین جشنواره بین‌المللی عکس پارس گفت: فراخوان جشنواره در سایت این رویداد به نشانی www.ParsAward.ir منتشر شده است و علاقه‌مندان می‌توانند پس از مطالعه کامل فراخوان و توضیحات هر بخش، از امروز تا ۲۹ اسفندماه آثار خود را برای حضور در این جشنواره ارسال کنند.

کد خبر 469283

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =