۱۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۸
  • کد خبر: 470839
ثبت رکوردی تازه در فروش محصولات پتروشیمی شازند

مدیرعامل شرکت پتروشیمی شازند اعلام کرد که رکورد فروش محصولات این شرکت در بازار داخلی شکسته شد.

به گزاش شانا به نقل از شرکت پتروشیمی شازند، علیرضا خلیلی‌نیا با اشاره به آمار فروش محصولات این شرکت در روزهای پایانی سال گفت: پتروشیمی شازند در اسفند ۱۴۰۱، رکورد فروش محصولات خود در بازار داخل را شکست و با فروش ۶۱۲۳۱ تن انواع محصولات شیمیایی و پلیمری (معادل فروش بیش از ۱۷۳۳ میلیارد تومان) به عددی تازه از فروش در ادوار فعالیت خود دست یافت.

وی افزود: در دوره تازه افزایش تولید محصولات با رویکرد توجه ویژه به بازار داخلی در دستور کار قرار گرفت و این واحد موفق شد در دو ماه پایانی سال، ۱۱۴۸۶۶ تن کالا برای صنایع داخل کشور تأمین کند که به‌طور میانگین، ماهانه ۲۰ درصد از میانگین فروش ۱۰ ماه پیش از آن بیشتر به شمار می‌آید.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی شازند با اشاره به سیاست‌های این شرکت در سال ۱۴۰۲ اظهار کرد: در سال جدید که «مهار تورم و رشد تولید» نام گرفته، شرکت خود را موظف می‌داند در تحقق شعار سال تلاش مضاعف کند. به همین منظور افزایش تولید محصولات، توسعه مجتمع و تولید محصولات تازه، افزایش صادرات و عرضه داخلی، جزو راهبردهای امسال خواهد بود که با کمک کارکنان زحمتکش و همت مضاعف مدیران به اهداف این راهبردها دست خواهیم یافت.

کد خبر 470839

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =